Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemZamknuto Reálné peníze za hraní online

Ahoj,
možná nemáte radost, že sem píšu dotaz jako je tohle. Ale já jsem teď v neschopnosti na minimálně 4 měsíce a nemůžu skoro chodit. Chtěla bych si alespoň trochu přividělat hraním online her, ale nevím jak to funguje, aby z toho byly skutečné peníze a co kdyžtak mám vlastně hrát(nikdy předtím jsem online nehrála, protože jsem neměla vůbec čas a teď se jenom nudím, tak ať mám z něčeho zábavu i užitek).

Číňani hrají MMO hry, ve kterých "vychovávají" postavy či hromadí nějaký herní majetek či "vyrábí" nějaké cenné předměty (např. zbraně), které pak za reálné peníze prodávají.

Otázkou je, zda (a jak) se k potenciálním kupcům dostaneš - a pokud ano, zda bude výdělek stát za ty hodiny doslova otravného "hraní".

---
4 měsíce opravdové pracovní neschopnosti bych využil nějak účelněji, třeba intenzivním studiem něčeho.

primarne se vydelava na turnajich hlavne v dota 2 a LOL ale da se vydelat i CS:GO a v TF2 ale musis mit nahrano 500h minimalne a pochopit trading a realne penize neuvidis jedine co muzes udelat je koupit si za to nove hry ale vydelat se tim daji i tisice :) ja mam nahrano 900h na TF ale netreduju protoze je tezke najit kupce

1) Aby se hraním dalo vydělávat, tak je tu hru nutné i velmi dobře znát a ovládat. U různých RPG her pak mít postavu na maximálním levelu. Hru je také nutné si koupit, z pirátských verzí nic nevyděláš.
2) Vydělávání je stejně zábavné jako práce u běžícího pásu. Neustálé pobíhání sem a tam, zabíjení stejných potvor/sbírání stejných věcí/vyrábění stejných předmětů.
3) Výdělek je řádově desítky korun za hodinu, pokud to jde dobře. Ti Číňané na tom vydělávali díky tomu, že hrát nutili vězně, kteří z toho samozřejmě nic neměli.
4) Za hraní je obvykle potřeba platit, takže se výdělek ještě krátí o měsíční poplatky.
4) Obchodování za reálné peníze je ve většině případů zakázáno, takže se ti lehce může stát, že strávíš několik dní "prací" a pak ti zruší účet.

Este by bolo dobre povedat ako sa "zaraba", "zaraba" sa tak, ze ty si vypiples v nejakej hre konto = stravis and tym stovky az tisice hodin a potom pride mumak, ktory je lenivy a nema tolko trpezlivosti zacat hrat od zaciatku a piplat sa s postavou a tvoje konto kupi.
Samozrejme kazda hra ma nieco taketo zakazane, takze ozaj riskujes zbytocne zabanovanie uctu.

da sa na tom zarabat paradne pokial si ochotna stravit tam vsetok cas ktory mas k dispozicii - napriklad vo wowku sa predavalo 1000 goldov za asi 12 eur, takze si spocitaj kolko by ti to zabralo casu aby sa ti to oplatilo (neberiem do uvahy ban uctu popripade ine postihy)

A ne? Pokud budu počítat jen ten, co se hraje na internetu, třeba unibet nebo pokerstars - pokerstars se hraje o vstupenky, a unibet se hraje o eura, ale nejmenší výhra, která se rozdělí je 100 eur. ale těch 100 eur si rozdělí 600 hráčů, a ten šestistí hráč dostane 0,02 eur, to je výhra jak noha

Dá se hrát o řádově tísíce dolarů, nejvyšší možnou výhrou na pokerstars v SIT'n'GO je myslím něco kolem 30 000 USD, dá se hrát o eura, dollary, nejake ty spanelske veci, proste o cokoliv co tam ma platny kurz, prevod je min. 10USD nejjednodusi je platba kreditkou, nebo bezpecnejsi koupit si PaySafeCard, prodaji na kazde benzince, tam zadate kod a penize jsou na ucte.

Ahoj směji se tu jak jste všici tak hloupoučcí a tleskám Inaře. Asi už to teď pro tebe není moc aktuální, ale ano opravdu se dá vydělávat hraním online her a to i free online her. Podivej se na www.esl.eu a zkus nějakou hru s nejlepší výhrou, ale jak už tu někdo psal budeš na to potřebovat aspoň nějakou urověn a když seženeš partu, která hraje aktivně (většinou jsou to turnaje ve skupinkach) tak si můžeš přijit i na nejaký ty Eura. :)

Za ten kus života ti ty prachy fakt nestojej - LOL, CS,... Kamarádka má nahráno jen u CS:S (ostatní CS nevím) přes 4 000 hodin, na českých serverech je většinou první ve skóre, ale oproti těm Rusákům, co hrají turnaje je to pořát lama... Já mám nejvíc nahráno u mafie 2 - 300 hodin, i to je dost, stejně GTA SA typuju tak na 500 hodin. Tady je pak otázka, proč v tom vlastně dál pokračovat. Slyšel jsem, že nejlepší český hráč Runescape musel skončit s hraním kvůli problémům se zády, dost možná si tím zkrátil život o pár zdravých let...

Ano v online hrách se skutečně dají vydělat peníze. Nejsou to sice žádné miliony, ale pokud bys hrála online hry pouze kvůli penězům a hrála je 8 hodin denně místo práce, mohla by si vydělat i víc, než leckterý dělník v našem státě.
Ale jestli myslíš, že teď začneš vydělávat a příští měsíc budeš mít 10 tisíc tak na to zapomeň. V první řadě musíš do té hry investovat čas, pochopit jak funguje, dát postavu (nejlépe několik) na maximální lvl a hlavně získat konexe ve hře. Z většiny her totiž nelze legálně vyvádět peníze a musíš tu herní měnu, nebo předměty ve hře někomu za ty reálné peníze prodat. Buď sama a nebo nějakému překupníkovi, který se tím nákupem a prodejem herní měny a předmětů doslova živí (no a v tom případě musíš počítat s tím, že se na tobě bude snažit co nejvíc vydělat). Tohle všechno laik za 4 měsíce nejspíš nezvládne.
Osobně hraji už několik let World of Warcraft. Nesnažím se na tom vydělávat, hraji to jen pro zábavu, ale vzhledem k tomu že to hraji už několik let, vím jak to tam funguje a znám tam opravdu hodně lidí (některé i osobně) můžu se podělit se zkušenostma z této hry a jsem si jistý, že ve většině MMORPG to bude fungovat velmi podobně.
V této hře ilegální prodej herní měny a předmětů opravdu kvete a většina lidí co takto pravidla hry porušují to dělají spousty let a provozovatel účet zablokuje pouze výjimečně. Z toho důvodu usuzuji, že je to sice zakázáno, ale příliš se to nehlídá a pokud to člověk nedělá okatě přímo ve hře na chatu, tak se nemá čeho bát.
Co se týče výdělku. Běžná cena herní měny je v tuto chvíli 14kč za 1000, přičemž pro někoho jako sem já, kdo už má představu kam jít a co dělat není problém vydělat 6000 za hodinu (a to se ani nepovažuji za někoho kdo tuto hru na 100% zvládá ).Teoreticky tedy můžu říct, že bych byl schopný vydělat v této online hře 84kč za hodinu, což je při 20 dnech měsíčně přes 13 tisíc čistého. Je to však pouze v teoretické rovině. Protože jsem se tím nikdy neživil, tak nevím jaké množství herní měny by byli hráči ochotni pravidelně kupovat a hlavně existuje zde také konkurence.. Sám znám 4 lidi, kteří takto na serveru kde sem já prodávají ve velkém (je jich pravděpodobně ještě víc) a 90% lidí se neštítí jakýchkoliv podrazů pokud cítí peníze. To platí v reálu i ve hře. Nicméně jeden z těchto prodejců, kterého znám opravdu velmi dobře se mi svěřil, že každý měsíc prodá herní měnu za 500-1000 euro.

Zdravím Vás.
Již nějakou dobu hraji o věcné ceny a lze vyhrát i reálné peníze, za které si můžete zakoupit zboží. Hraje se i dovolenkové pobyty.
Klikněte na : České-soutěže.cz
Nechte si posílat každý den nové soutěže a hrajte, hrajte, hrajte.
Mně se například podařilo vyhrát 3 kg dobré kávy, nábytek za 5000 Kč a kvalitní ponožky na nožky.
Nejnověji zkouším štěstí ve hře o čokoládu: cokolotto.cz
Přeji krásné léto a radost z případných výher.
Jana H.

zlatá burza co se týče nějakého profitu z "hraním si online",
jinak všechny ty populární velké online hry kolem kterých se údajně točí i největší peníze (akorát až nato že už žádné z nich nikdy neskončí na vybraných hráčských účtech za dobré počínání si ve vzájemných interakcí v online kláních které jsou přitom ve skutečnosti primárně vyvíjené právě pro ony náruživé hráče) tak jsou na tom ještě dnes dokonce lépe i ty různé primitivní kasínové hazardní hry kde výsledek hry přitom nikdy nezáleží na hráčských zkušenostech dovednostech nebo šikovnosti (jak je tomu ostatně v kterékoli jiné online hře hrané pouze pro ten onen opojný pocit ze hry) ale záleží pouze na takzvané oné prozaické náhodě :D