Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemZamknuto Reálné peníze za hraní online

Ahoj,
možná nemáte radost, že sem píšu dotaz jako je tohle. Ale já jsem teď v neschopnosti na minimálně 4 měsíce a nemůžu skoro chodit. Chtěla bych si alespoň trochu přividělat hraním online her, ale nevím jak to funguje, aby z toho byly skutečné peníze a co kdyžtak mám vlastně hrát(nikdy předtím jsem online nehrála, protože jsem neměla vůbec čas a teď se jenom nudím, tak ať mám z něčeho zábavu i užitek).

Zdravím Vás.
Již nějakou dobu hraji o věcné ceny a lze vyhrát i reálné peníze, za které si můžete zakoupit zboží. Hraje se i dovolenkové pobyty.
Klikněte na : České-soutěže.cz
Nechte si posílat každý den nové soutěže a hrajte, hrajte, hrajte.
Mně se například podařilo vyhrát 3 kg dobré kávy, nábytek za 5000 Kč a kvalitní ponožky na nožky.
Nejnověji zkouším štěstí ve hře o čokoládu: cokolotto.cz
Přeji krásné léto a radost z případných výher.
Jana H.

zlatá burza co se týče nějakého profitu z "hraním si online",
jinak všechny ty populární velké online hry kolem kterých se údajně točí i největší peníze (akorát až nato že už žádné z nich nikdy neskončí na vybraných hráčských účtech za dobré počínání si ve vzájemných interakcí v online kláních které jsou přitom ve skutečnosti primárně vyvíjené právě pro ony náruživé hráče) tak jsou na tom ještě dnes dokonce lépe i ty různé primitivní kasínové hazardní hry kde výsledek hry přitom nikdy nezáleží na hráčských zkušenostech dovednostech nebo šikovnosti (jak je tomu ostatně v kterékoli jiné online hře hrané pouze pro ten onen opojný pocit ze hry) ale záleží pouze na takzvané oné prozaické náhodě :D