Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Poradňácký Counter Strike 1.6 server

Po domluvení s flegem jsem založil pro poradnu CS 1.6 server. Jedná se o test, kolik lidí by na něm hrálo. V případě úspěchu by asi proběhl přesun na server poradny.

IP: poradna.netfire.cz:27022
Pro steam hráče i nonsteam.
web: www.cs.netfire.cz

[http://cache.www.gametracker.com/server_info/93.18   5.105.176:27022/b_560_95_1.png]

Na serveru nejsou skoro žádné pluginy, spíše pro administrátory.
(AmxModX, resetscore, správa map, lepší banovací systém, kick za vysoký ping, anticheat pluginy a další maličkosti)
Žádné zvuky apod.

Mapy:
de_aztec, de_cbble, de_dust, de_dust2, de_dust2x2, aim_map, awp_india, de_hell, de_westwood, fy_buzzkill, fy_snow, scoutzknivez, de_inferno, de_nuke, de_prodigy, cs_assault, cs_office, cs_italy, cs_militia, de_train

Uvítám Vaše návrhy + tipy na další mapy nebo důležité pluginy.

Ohledně adminování, zatím na to mají právo admini/moderátoři poraden, tohle ještě není dořešené.

V případě pádu serveru pište sem.

Moze mi este zhrnut niekto nejake podstatne zmeny v 1.6 oproti starsim verziam? Vsimol som si za CT nove zbrane napriklad, nechce sa mi hladat moc informacii na nete, radsej by som keby mi niekto zhrnul zasadne rozdiely medzi 1.6 a starsimi verziami (aj ked 1.5 som hral asi len parkrat).

Ako som predpokladal na server chodi zatial malo ludi, ale ked hviezdy daju mozno dame aj 5:5. Hral som asi 2h na servri, boli sme tam maximalne 5, hra bola celkom ok len nevyvazena (traja T boli slabsi ako my dvaja CT) a to som ledva zosmolil svoj prvy nakupovaci skript, neviem zahodit zbran, zmenit si nick, takmer vsetko si kupujem rucne a...ale ak tam zacne chodit 20 ludi v roznych casoch mohol by to byt dobry server.