Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Counter Strike 1.6

Dobrý den.
mam dotaz jak casto a jak intenzive hrat hraju csko asi 2 rokem a posledni dobou klidne 4 - 6 hod v prumeru na den a porad ne ane se zlepsit tk mi kdyztak prosim poradte jak hrat co hrat jak casto hrat atd... diky moc za vase odpovedi a nazory ...

S tim ti ani buh neporadi. To se neuci jako basnicka do skoly. Musis u toho takticky premyslet a uvidis zlepseni. Nebo koukni treba na YT na taktiku jinejch hracu. Ja hraju styl: Nikam se nehrnout, premyslet nad terenem a hlavne poslouchat kroky. Hodne stesti ve skilleni:)).

Já CS moc nemusím, ale občas mě kamarádi překecají, ať s nimi hraju (tak jednou za dva měsíce, prostě skoro to nehraji, ale jinak single střílečky hraju dost). Oni to teda hrají docela často, ale v 90% mám vždy největší počet zabití a nejmíň úmrtí. Takže si myslím, že to není až tak o tréninku (i když to určitě taky hraje roli), ale spíš o reflexech a rychlosti míření (a asi to člověk musí mít v krvi).
Taktiku asi nijak speciální nemám. Většinou chodím první, při střelbě klekám a když narazíme na větší skupinku, tak se za něco schovám a po kouskách vylézám. Nejhorší je, když někdo stojí hned za vámi a brání vám v ústupu :-D
Zbraň používám takovou tu automatickou co může přibližovat :-D Jméno nevím, jak říkám, zase tak často to nehraju. Myslím, že to je B->4->4... Nebo když je mapa hlavně v budově, tak používám poloautomatickou brokovnici. S tím automatem střílím v krátkých intervalech, aby se mi nerozuteklo míření a mířím hlavně na hlavu. Na větší dálku přibližuju.

To je tak všechno, co můžu říct za sebe :-)

K tomu střílení: To musíš podle situace ... já hraji CS asi jeden rok a moje skore bývá např. na mapách de_dust2,de_dust atd. asi 30:8 ... Musíš se snažit poslouchat kroky a tam kde očekáváš nepřítele chodit walkem nebo v dřepu.. A ještě k tomu střílení teda.. Je lepší střílet po pár nábojích = větší přesnost takže tím klikáním,aspoň tak to vyhovuje mně. Pokud si za CT a koupíš si B > 4 > 3 tedy zbraň M4A1,zkus si někdy zahrát třeba s tlumičem,třeba se ti bude hrát lépe ;)

hraval jsem na jednom dobrem serveru, kde byli vsichni profi (jenom ja a nejake vyjimky lamy), uz vedeli, za jak dlouho kam dojdes, a kdy maji vystrelit, jake zdi se daji prostrelit, jak polozit bombu, aby nesla defuznout, granaty hazet odrazem od steny, atad. Proste u toho musis premyslet, a taky umet dobre hned zamirit a nejlepe na hlavu. Ale co hraci to jina technika. Ja jsem treba na jednom serveru preventivne strilel na mista, kde by nepritel mohl byt schovany (napr.. pres dvere) a vyplacelo se to:-D.