Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemZamknuto World of Warcraft- problém

čau, stahoval jsem wowo odsud: http://wow.herniweb.cz/readarticle.php?article_id= 524 stahoval jsem tu enUS pc. Ale mám problém wowo jsem dlouho nehrál tak netuším co udělat aby jsem měl wrath of the lich king, pro český server, nebo abych aspoň mohl hrát na zahraničním zde: index.php Problém je ale že moje verze je 4.2.0 (14333) instalátor stáhl vše a mělo to asi 10-11Gb (to se mi zdá ale málo), ale když dám vlastnosti tak složka má 16,8Gb. http://www.wow-private-server.com/index.php?setlan g=czech zde je to ta 4 stránka. Píší že tam jde wow cat. 4.2, ale já ho mám a když se snažím připojit píše to ,you have been disconected from server" a pod tím tlačítko okay. Nebo pokud znáte cz server s cataklysm a jak downfradovat na jejich patch budu rád díky. Myslím ale jen free servery.
Lock, stačilo. (karel)

co je warez na tom, když se to stahuje přímo z oficiálních stránek world of warcraft, to vtom případě bych mohl nahlásit že tu pomáháte hráčům counter strike, prtože to je nelegální, ale wow ne, na oficiálu můžu taky hrát sice jen do 20levelu ale můžu, takže to warew není, warez sou nelegálně stažené plné hry s pomocí ccracku nebo kejkenu, a nic z toho ení případ vy tupci.

tak jděte dopr, jako už 100x po přidání toho článku o warew tu řešíte i stahované hry a aplikace, nebo iso hry a nemůžete poradit s tímto, kdyby to byl warez tak asi ty free servery začnou rušit, a určitě by nepovolili přímé stahování zdarma jejích hry! Tou u zmíněného counterstike se jedná u upravenou pirátskou verzy hry aby se dalo hrát na serveru, ale nelegální to není, protože žádny oficiální server není

když jsem psal že za 1 nebo 2 měsíce to bybylo 400kč, ale těch je zhruba unás za tu kartu, a já dával 900kč za wow a 1300kč za tbc, sce už je to dlouho, ale že by tam aspoň dali kartu? To ne ale teď už k tomu kartu na 30dní dávají, takže jsem dal přes 2000kč za hru nahov..

předtím sem to u wow nevěděl to až u tbc, platil jsem si asi rok off, ale pak jsem začal hrát na free, a teď po několika letech sem chtěl, zase začít hrát ale asi nezačnu prtože nikdo nenapíše pár slov jestli mám stáhnou znova ale jen woltk a patche a nebo de nějak downgrade a nebo je free na verzi 4.2

dejme tomu, ale každý kdo si ikdyby jen koupil krabicovou verzi si zaslouží hrát na free serverech, plno her má servery zdarma a legálně, tak vážně děkuji za rady, kdybych do wow nenas.. 4k tak mi je to jedno ale znechutili stemi ho posr... wow fakt díky