Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Poraďte dobrou hru

Ahoj už fakt nevim co hrát. Hrál sem hry jako battlefield bad company 2, world of warcraft a battle for midle-earth 2 atd. ale nebaví mě je hrát pořád dokola. Neznáte nějakou dobrou novou hru s dobrou grafikou? Je jedno co to bude za žánr jestli střílečka, strategie nebo rpg. Taky bych byl rád kdyby to mělo multiplayer.

assassin creed 1 sem hrál chvíly a sice zezačátku nic moc, tu laboratoř mohli úplně vypustit pořád otravujou aby jste šli spát a pak to vypínání to je taky oříšek půl hodiny než odklikáte ukončit jeto tam snad 100x jednodušší se mi zdá Alt + F4 a ten systém sice mají promyšlený ale moc dobře se neovládá, nejen pohyb ale i útoky apod ale pak sem ji nakonec odinstaloval a prodal naposledy si pamatuji že mi nešla mise na zabití 2 vůdců pokaždé mne někdo odhallil, a ty baby co pořád brečej jak nemají peníze sou děsné pokaždé mi to pokazili ale ne jen to, otravujou a pořád skáčou do cesty a ldy chci vylést nahoru tak po mně házeli kameny dokud jsem nespadl a pak hned zamnou letětěli a jednou sem se díky tumu z větší výšky na začátku zabil když mne sundala, tak sem je pak už převážně zabíjel, celkem je i otravné jak všichni opakují stále a stále to samé dokola je sice hezké že tam byl český dabing, ale slyšet 1000x 4 stejné fráze za hodinu hraní leze na nervy, mobilní java verze se mi zdála lepší.