Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Crysis 2 vyrazen ze Steamu

zprava

Kdyz mate nekdo koupeny Crysis 2 pres Steam, tak jak ho ted muzete hrat nebo ti co ho maji uz zakoupeny, tak to nic neovlivnilo, jen uz ho nejde dal kupovat?

Ptam se proto, ze do tohohle moc nevidim, jen me to, kdyz jsem to cetl zarazilo, ze kdyz muze byt ze dne na den neco odstraneno ze Steamu, tak to nebudi prilis duveru v takovou sluzbu. :-/

Pokud ještě nemáte druhý díl jedné z nejlépe vypadajících her, můžete si nyní zakoupit speciální edici, která obsahuje vše, co je ke hře dostupné. Edice stojí zhruba 700 Kč a hlavním lákadlem jsou obě multiplayerová DLC. Ty hru obohatí o celkem 9 nových map: Park Avenue, Transit, Shipyard, Compound, 5th Avenue, Chasm, Plaza, Prism, Apartments. Dále edice přináší speciální platinovou psí známku, útočnou pušku FY17, kouřový granát M18 a speciální kamufláž. Tyto věci nebyly dostupné ve standardní edici hry. Kupovat můžete na Originu, Steamu a dalších kanálech. Krabicová verze zatím dostupná není.

To si jako kurwa ty nový mapy nestáhnu :?: ,když jsem vyplázl 1100Kč hned jak Crysis 2 vyšlo.

No to předobjednal,ale tyhle nový mapy jsou prostě nový,tenkrát nebyly.Jestli chtějí z fakt Crysis maniaku podruhé vytáhnout dukáty,aby si koupily hru znova s tímto extra bonusem v podobě dalších map,tak to je dost hustý.Mě se to netýká.Nekoupil bych ty mapy,ikdyby byly ke stažení třeba za dvě kila.