Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem battlefield 2-koupě

Zdravím.

Potřeboval bych pomoct s koupí battlefield 2...nechci complete edition jelikož vlastně nechci ani tu hru samotnou. :)
Potřebuju ji jen k tomu abych mohl nainstalovat Project Reality...a mam pocit že navíc v patchy 1.50 jsou obsaženy všechny datadisky a ten je navíc potřeba k hraní Project Reality .

Otazka da se někde v Praze sehnat původní hra battlefield za 150 Kč?ktera je skladem?

Diky.

Doporučuji, pokud máš účet, tak koupit pouze cd key z www.mmoboost.cz a ten pak hodíš třeba na Steam a máš hotovo. Klíč stojí něco přes 200kč. ;-) Kupoval jsem tam MW2 a vše v pořádku, klíč dojde mailem. Jen takový tip. ;-)

OT : Touchwood : Datadisky v 1.50 patchi jsou kompletní. ;-) Nic u nich nechybí, alespoň mě. ;-)