Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem battlefield 2-koupě

Zdravím.

Potřeboval bych pomoct s koupí battlefield 2...nechci complete edition jelikož vlastně nechci ani tu hru samotnou. :)
Potřebuju ji jen k tomu abych mohl nainstalovat Project Reality...a mam pocit že navíc v patchy 1.50 jsou obsaženy všechny datadisky a ten je navíc potřeba k hraní Project Reality .

Otazka da se někde v Praze sehnat původní hra battlefield za 150 Kč?ktera je skladem?

Diky.

1. V patchi 1.50 je zahrnuto pouze několik málo map z Armored Fury a Euro Force - určitě NE VŠECHNY (a zcela chybí datadisk Special Forces)
2. Výše uvedené ovšem nevadí, pokud chceš hrát jen PR

Jinak pokud to chceš koupit v Praze (a ne na dobírku apod.), prošel bych Tesca, Hypernovy apod. - tam se ve výprodejích dají tyhle hry většinou koupit. Bohužel ti ale nikdo nemůže garantovat, že ji tam budou mít, je to (většinou) "halda" krabiček ve stylu "vše za 100-150Kč). Pokud máš čas, můžeš to alespoň zkusit.

Tak v Tescu jsem byl dneska (sice ne kvůly tomudle) no...tak zběžne jsem prošel JRC-nic pak ten tesco hypermarket tam taky nic nebylo...jen ten complete za 500 stovek.Jako mě neděla problem dat za hru 500 ale ja bych to vicemeně vyhodil do větru.

Hele jestli vyš kde koupit i na tu dobirku tak sem s tím.:) Alespoň něco.

btw.:Jak je to s PR?Hraje se hodně?

Což o to, v nabídce jsou, ale všude je dodání do 90 dnů:

http://www.nejnakup.cz/zbozi-cena/battlefield-2-43 f1f57
battlefield-2

Tady např. je ale "Complete edice" za 3 kola:

Battlefield-Series

Co se PR týká, tak hraje se, ale není to rozhodně žádná "masovka". Normální BF2 se hrává hodně na serverech Antiku, na PR jsem viděl snad jen 1-2 CZ/SK servery. Navíc na PR si člověk musí udělat čas a pořádně se jej naučit a mít jej s kým hrát.

Tak Anglicky umím takže ani nemusím hrát na cz/sk servrech (somozdřejmě je to lepši..) Mě de spíš o to jestli je třeba i na normalním publicu kooperace.Jako abych si hned nemusel hledat klan pro pořadnou hru.(stejně by mě asi nevzali)

Ta G2Play nabídka je super.Je ma s tím někdo skušenosti?Da se té firmě věřit?Co sem se tak díval tak jsem pochopil že my pošlou EA Retail Key ja ho pak zadám někam na EA a přes downloader (od ea) stahnu hru ,že?

já u nich několikrát nakupoval, víceméně to bylo bez problémů.

A ano, hru si pak stáhneš, přesný návod dostaneš s klíčem ke hře.

edit: co se týmové hry týká, dají se najít "neklany" - skupinky hráčů, kteří se scházejí na stejných serverech a hrávají spolu. Proto jsem ti doporučoval antik - je private ranked, má vlastní tabulky - a hrává tam dost lidí "nastálo," takže je s nimi pak docela sranda a i ta týmovka se koná.

Doporučuji, pokud máš účet, tak koupit pouze cd key z www.mmoboost.cz a ten pak hodíš třeba na Steam a máš hotovo. Klíč stojí něco přes 200kč. ;-) Kupoval jsem tam MW2 a vše v pořádku, klíč dojde mailem. Jen takový tip. ;-)

OT : Touchwood : Datadisky v 1.50 patchi jsou kompletní. ;-) Nic u nich nechybí, alespoň mě. ;-)