Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Gothic3 patch

Věřím že se to už tady řešilo, ale nemůžu to najít. Můžete sem někdo hodit odkaz na funkční patch kterej opraví ty hordy chyb co tato hra má. Mám asi smůlu ale když jsem chtěl kdykoli na jakoukoli hru použít sehnanej patch tak to "pomohlo" tak, že hru už ani nebylo možné spustit. Bohužel Gothic3 je bez patche zcela nehratelný. Naštěstí se autoři poučili a vydaly výbornou hru Risen, která chyby vpodstatě nemá. Asi nelze říct jinak než že ta gotická pakárna nadosáhne Risen ani na paty!

Někde jsem četl, že je to úprava obtížnosti ohledně možných skillů, protože v normální hře máš časem tolik dovednostních bodů, že časem získáš všechny skilly a budeš prakticky superman. V alternativním vyvážení si zvolíš dovednostní cestu, tedy že budeš třeba jen bojovníkem a ne kouzelníkem.
Více se dočteš tady:
gothic-3

Já to hraju bez toho vyvážení, nejsu takovej hardcore pařan.