Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Gothic3 patch

Věřím že se to už tady řešilo, ale nemůžu to najít. Můžete sem někdo hodit odkaz na funkční patch kterej opraví ty hordy chyb co tato hra má. Mám asi smůlu ale když jsem chtěl kdykoli na jakoukoli hru použít sehnanej patch tak to "pomohlo" tak, že hru už ani nebylo možné spustit. Bohužel Gothic3 je bez patche zcela nehratelný. Naštěstí se autoři poučili a vydaly výbornou hru Risen, která chyby vpodstatě nemá. Asi nelze říct jinak než že ta gotická pakárna nadosáhne Risen ani na paty!

Když čtu přehled změn ktery má tento patch opravit tak nevím jestli se mám smát, nebo brečet. To že se bude třepetat travička, když bude hrdina procházet ať si strčijou někam. Tato hra má chyby bránící v postupu. Např. se v ní neustále mele o Adanos. artefaktech, ktery po jejich získání můžeš s klidem za pár drobnéch střelit a pak se s nima už neshledáš, úkol nesplníš, ve hře nepostoupíš a hotovka. A spoustu dalších fatálních chyb při plnění úkolů a učení některých nových dovedností hl. postavy. Tohle měly ty paka co tuto matlaninu stvořili opravit. Asi nebudu mět sílu abych hru znova zkoušel, na to mám slaby nervy. HLAVNĚ POTŘEBUJU VĚDĚT JESTLI JSI TENTO PATCH VYZKOUŠEL, VÍŠ ŽE JE FUNKČNÍ A HRU LZE NORMÁLNĚ DOHRÁT!

Já to s tím patchem hraju, zatím jsem nenarazil na žádnej bug, nebo alespoň jsem si ničeho nevšimnul.
Co se týká prodeje předmětů důležitých pro nějaký quest - pokud to je součást questu, tak se takový předmět při obchodu neukáže v inventáři, tedy mezi věcmi, který můžu prodat.

Někde jsem četl, že je to úprava obtížnosti ohledně možných skillů, protože v normální hře máš časem tolik dovednostních bodů, že časem získáš všechny skilly a budeš prakticky superman. V alternativním vyvážení si zvolíš dovednostní cestu, tedy že budeš třeba jen bojovníkem a ne kouzelníkem.
Více se dočteš tady:
gothic-3

Já to hraju bez toho vyvážení, nejsu takovej hardcore pařan.