Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem CRYSIS 2

Tak už je to tady...hra je funkční...
Hrál jsem to dvě hodiny,grafika je na tom stejně jak Crysis 1,akorát vegetace se líp hýbe..V menu nejsou žádné nastavení grafiky!!!???,zvolil jsem nejnáročnejší z těch tří-hardcore,nic se na ATI 4870 a Core2 duo na 3 GHz neškube..Obtížnost mám na veterán a pokud člověk nevyužívá možnosti obleku,tak je hned v pérdrli..s přidáním directX10 a 11 by to měla být bomba..uvidíme..je možnost si grafiku poladit hned to jsem nezkoušel-Rzn7gjNb

Crysis 2 jsem vyhrál v jakési soutěži (což je dobře, protože kdybych za to dal víc jak dvě stovky, byl bych hodně rozezlen). Nastavil jsem výše uvedenou utilitou grafiku na maximální možné efekty (vše na extreme), výsledek je zde: c2-max.bmp (4BM, formát *bmp kvůli maximální přesnosti). Všimněte si listí... :-?

Tak tohle Crysis_1_killer nebude ani náhodou, vypadá to jako hra z roku 2005.

Další sreenshoty (*jpg) mám ve svém profilu na Steamu.

Crysis 2 jsem dohral je to fajn hra FPs se celkem drzi na stredni jenze ,, Fyzika,co to jako cekal jsem vic a ne to,co ukazali spis horsi zlata 1 ..Navic jednicka datac byly mnohem mnohem tezsi ... Cekal jsem nejakeho bossa na zaver a ono prd krom tech na konci stalkeru ty byli celkem tezky
Vypada to na pokracovani

A mimochodem XTUTA:zkousel si novy patch ;) Urcite to bude tim .. Me to delalo to same bratr ma warez a slo mu to normalne ja origos a taky to vypsalo par serveru a po novym patchi to slo v pohode :)

Od vydání Crysis 2 již uběhl nějaký ten týden nebo spíše už měsíc. Čím déle je od vydání hry, tím pochopitelně klesá zájem hráčů o ni. Bohužel fanoušci na počítačích se stále nedočkali už dříve slibovaného patche, jenž měl zajistit alespoň dodatečnou podporu DirectX 11 zobrazení.
Přesto se s tímto updatem stále počítá a Crytek na oficiálních stánkách MyCrysis zaktualizoval stav právě tohoto patche. Má se jmenovat DirectX 11 Ultra Upgrade a uživatelé se mohou těšit na značné vylepšení vizuální stránky hry, stejně tak na lepší optimalizaci v případě DX11 i DX9. Právě i uživatelé pouze s DirectX9 se dočkají také balíčku kvalitnějších textur.