Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem CRYSIS 2

Tak už je to tady...hra je funkční...
Hrál jsem to dvě hodiny,grafika je na tom stejně jak Crysis 1,akorát vegetace se líp hýbe..V menu nejsou žádné nastavení grafiky!!!???,zvolil jsem nejnáročnejší z těch tří-hardcore,nic se na ATI 4870 a Core2 duo na 3 GHz neškube..Obtížnost mám na veterán a pokud člověk nevyužívá možnosti obleku,tak je hned v pérdrli..s přidáním directX10 a 11 by to měla být bomba..uvidíme..je možnost si grafiku poladit hned to jsem nezkoušel-Rzn7gjNb

Tak euforie vyprchala,dnes jsem to po pul hodině hraní zrušil,protože to grafika je prostě hnusná,pustil jsem si Metro 2033 a to jsou oproti Crysis 2 grafické orgie.Počkám,až to opatchují,aby fungovaly directy,zatím vezmu za vděk multiplayeru,tam tu grafiku člověk nemá čas tak vnímat.Tohle někdo těžce posral...

Musíš si stáhnout prográmek co ti umožní nastavení detailu ve hře, jinak ti to nastavilo automaticky k výkonu tvého PC, což zdaleka nemusí být na maximum;)

Jinak hra se hýbe ná me stařičké 9800GT v rozlišení 1920*1080 na vysokých detailech bez vyhlazovaní v rozmezí 18-25 snímků, takže je mnohem méně náročená než třeba metro 2033;)

Jasně že je, warez je většinou na rapidu a jemu podobných servrech.

Ale upřimně nevím jestli je to oficialní program, warez, nebo kdo a proč to vlastně vydal a není to rovnou součastí hry, ale je mi to jedno funguje to dobře;)

Jinak komu to pomůže..
Překlad návodu ze souboru Readme!

Instrukce

1. Rozbal stažený soubor kamkoliv do PC.
2. Smaž všechny autoexec.cfg soubory, které najdeš v hlavním adresáři hry Crysis 2.
3. Smaž všechny příkazy, které se mohou nacházet v zástupci hry, aby nemělo jejich nastavení přednost před vytvořeným autoexec.cfg
4. Spusť Crysis2AdvancedGraphicsOptions.exe a nastav hodnoty
5. Stiskni tlačítko Apply pro nastavení grafiky
6. Pokud nedojde k žádnému nastavení, tak spusť program jako správce.

*Poznámka* Tento program není nutné spouštět pokaždé, když chceš hrát Crysis 2.

Funguje to s jakýmkoliv zástupcem pro spuštění hry, kterého vytvoříš. Vše co tento program dělá je, že vytvoří nový autoexec.cfg, který hra Crysis 2 načte při spuštění.

takže,stahnout Crysis 2 Advanced Graphics Options-poslední-www.megaupload.com
rozbalit kamkoliv,pak kliknout na spuštěcí-Crysis 2 Advanced Graphics Options--14png.,nastavit hodnoty 15png.,objevi se tabulka s dotazem,že je potřeba přidat soubor do kořenového adresáře Crysis 2,kliknout na ok a pak si naklikat,kde tu hru máte,třeba D/HRY,CRYSIS 2-otevřít Crysis2 a ok.

asi jsem už opravdu debil,ale nějakej zázračnej rozdíl v tom nevidím...připadá mi to stejný,jako kdyby to bylo spíš pro ty co si chtějí naopak to rozlišení snížit..a to extreme nastavení je vlastne to co tam je puvodní maximální z tech třech v menu..jdu radši na :beer::beer::beer:
připadá Vám ta grafika po použití Crysis 2 Advanced Graphics Options na Extreme nastavení výrazně lepší jak nastavení extrem které je v puvodní hře?

Crysis 2 jsem vyhrál v jakési soutěži (což je dobře, protože kdybych za to dal víc jak dvě stovky, byl bych hodně rozezlen). Nastavil jsem výše uvedenou utilitou grafiku na maximální možné efekty (vše na extreme), výsledek je zde: c2-max.bmp (4BM, formát *bmp kvůli maximální přesnosti). Všimněte si listí... :-?

Tak tohle Crysis_1_killer nebude ani náhodou, vypadá to jako hra z roku 2005.

Další sreenshoty (*jpg) mám ve svém profilu na Steamu.

Crysis 2 jsem dohral je to fajn hra FPs se celkem drzi na stredni jenze ,, Fyzika,co to jako cekal jsem vic a ne to,co ukazali spis horsi zlata 1 ..Navic jednicka datac byly mnohem mnohem tezsi ... Cekal jsem nejakeho bossa na zaver a ono prd krom tech na konci stalkeru ty byli celkem tezky
Vypada to na pokracovani

A mimochodem XTUTA:zkousel si novy patch ;) Urcite to bude tim .. Me to delalo to same bratr ma warez a slo mu to normalne ja origos a taky to vypsalo par serveru a po novym patchi to slo v pohode :)

Od vydání Crysis 2 již uběhl nějaký ten týden nebo spíše už měsíc. Čím déle je od vydání hry, tím pochopitelně klesá zájem hráčů o ni. Bohužel fanoušci na počítačích se stále nedočkali už dříve slibovaného patche, jenž měl zajistit alespoň dodatečnou podporu DirectX 11 zobrazení.
Přesto se s tímto updatem stále počítá a Crytek na oficiálních stánkách MyCrysis zaktualizoval stav právě tohoto patche. Má se jmenovat DirectX 11 Ultra Upgrade a uživatelé se mohou těšit na značné vylepšení vizuální stránky hry, stejně tak na lepší optimalizaci v případě DX11 i DX9. Právě i uživatelé pouze s DirectX9 se dočkají také balíčku kvalitnějších textur.