Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Team Fortress 2

Ahoj. Potřeboval bych poradit ohledně craftování v TF2. Craftovat umím, a používám i tyto stránky: blueprints.php. Ale furt nechápu, k čemu je Suply create (bedny)?? Můj invenrář vypadá takto :

[tf2s.jpg]

Poradíte, co se s bednama dá dělat? Klíč tam mám jeden taky. Díky

Začni tím, že comics
Ano, od té doby, co Valve přidala trading, promo itemy a nakupování, celá hra se změnila ze "simulátoru nošení klobouků" na "real life simulátor", kde se každý snaží ochcat někoho jiného o itemy.
V životě jsem si na Mann Co Store nic nekoupil, a pokud si tam někdy něco koupím, upřímně vás prosím, abyste mě zastřelili.

Čau lidi ... dám to sem, ať nedělám další vlákno....

Potřeboval bych směnit nějaké předměty v téhle hře. konkrétně potřebuji (chci) ty medvědí pracky pro heavyho, nebo mi stačej ty boxerky s plamenem (gloves of running urgently) a pak to vycraftím. Taky by bodnul Iron Curtain - novej rotačák pro heavyho.
Klidně vyměním i jiné věci... Jen čepky neprodávám.

Něco na výměnu bych pro vás měl, takže si napište, co za to.
díkes