Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Team Fortress 2

Ahoj. Potřeboval bych poradit ohledně craftování v TF2. Craftovat umím, a používám i tyto stránky: blueprints.php. Ale furt nechápu, k čemu je Suply create (bedny)?? Můj invenrář vypadá takto :

[tf2s.jpg]

Poradíte, co se s bednama dá dělat? Klíč tam mám jeden taky. Díky

Čau lidi ... dám to sem, ať nedělám další vlákno....

Potřeboval bych směnit nějaké předměty v téhle hře. konkrétně potřebuji (chci) ty medvědí pracky pro heavyho, nebo mi stačej ty boxerky s plamenem (gloves of running urgently) a pak to vycraftím. Taky by bodnul Iron Curtain - novej rotačák pro heavyho.
Klidně vyměním i jiné věci... Jen čepky neprodávám.

Něco na výměnu bych pro vás měl, takže si napište, co za to.
díkes