Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Risen

Zdravím,
při spuštění této hry mi to vyhodí hlášku "Your graphics card doesn't meet the minimum system requirements for Risen". Jde to nějakým způsobem obejít? Předem díky.

Tak Gothic 3 mi jde, sice na omezených detailech, ale hratelný to alespoň pro mě je...tudíž toto by mi teoreticky jet taky mělo, o to víc by mě mrzelo, kdybych to nemohl při nejmenším zkusit kvůli nějaké hlášce, která je přednastavená na kdovíjaký výkony... :/

Stručně: 1.86GHz, 1408MB RAM, GK 128MB ...ovšem nevím, co na tom, původní otázka nezněla, jestli na této sestavě rozjedu hru Risen... Co jsem se dočetl, tak Risen má lepší optimalizaci než G3, tudíž by mi to mělo jet minimálně stejně blbě...jenže toto můžu řešit až tehdy, když se vůbec dostanu do samotné hry...

Aha, to bude asi ten problém...nikdy jsem se totiž nesetkal s hrou, u které by byly tak "vysoké" minimální grafické požadavky, aby to nespustilo hru...v tom případě se s tím asi nic udělat nedá, každopádně děkuju všem, co přispěli...