Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Risen

Zdravím,
při spuštění této hry mi to vyhodí hlášku "Your graphics card doesn't meet the minimum system requirements for Risen". Jde to nějakým způsobem obejít? Předem díky.

Aha, to bude asi ten problém...nikdy jsem se totiž nesetkal s hrou, u které by byly tak "vysoké" minimální grafické požadavky, aby to nespustilo hru...v tom případě se s tím asi nic udělat nedá, každopádně děkuju všem, co přispěli...