Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Mafia 2 - Tak už jste dohráli?

Tak co?už jste dohráli?
Docela rád bych se pokusil o nějaké zhodnocení, ale nechci tady spoilerovat. Jen jsem si chtěl zanadávat na ten konec a taky říct, že se mi docela líbil nápad provázat příběh dovjky s jedničkou v jistém místě:)
Jinak hra dobrá, škoda, že se některé věci nedají řešit více způsoby, byla by více znovuhratelná.
Hodnotím to celkem kladně, jen spousta interaktivních zbytečností, které absolutně postrádaly smysl. Škoda, myslím, že to mělo větší potenciál, i příběh by mohl být lepší. Kdoví, třeba bude nějaký DLC.

hehe, ke konci to mělo takový spád, že jsem si nestačil všimnout:)
Takže 15 nebo 16 kapitol.
Jinak chvílema mi to už vážně přišlo jak GTA a poslední mise byla celkém buglá. Měl jsem tam jednoho neviditelného střelce, asi chyby ve scriptovaných událostech.) Ale jinak fajn, líbí se mi třeba, že policie nehlídá jen hráče, ale i NPC, takže jsem třeba srazil chlapa autem, což policajti neviděli, okolní lidi se na mě naštvali, začalo po mě pár chlápků střílet a policajti se do nich pustili a já jen odpochodoval:D
no a hrál jsem to asi dva dny..škoda, taky bych si přál aby to bylo delší.

čus, taky jsem hru dneska dohrál...má 15 kapitol a pokud jde člověk po linii příběhu je to tak na 10-15 hodin. Na hře se mi líbí atmosféra města, hezky udělané počasí, grafika, dabing skvělej, příběh Vás vtáhne...Důstojný nástupce jedničky.

Podle mě se autořici zaměřili hlavně na příběh a atmosféru města...s GTA 4 jsou hry dost podobné, přesto každá se zaměřuje trochu na jiný typ hráče...

Možná bych uvítal více vedlejších qvestů a doufám, že se brzy objeví spousta modů do hry...

PS: taky se mě tam líbí trucky a doufám že bude nějaký mod třeba na vození nákladů, taxikaření, policejní práci atd. !!!

Tvůrcům Mafie 3x zdar!!!
Tom

Ja to hraju na nejtezsi a zasekl jsem se asi ve 14 misi. Mam zabit Dareka a Steva, po tom co jsem se dozvedel od chlapu v docich , jak to bylo s mym fotrem. Cesta venku jeste ujde. Tam se prosekam k hangaru. Kdyz vlezu dovnitr, tak se spusti jatka... preziju je tak mozna 2 sekundy. Proto uz nekoukam jak se zaviraji vrata, ale dobiham na druhy konec hangaru. Po ceste musim zlikvidova 2 , kteri se motaji dole. Pak jich na mne prijde2x po 2. Stale jsem v zadni casti hangaru. Kdyz padne ten sestej popojdu na hranici plosiny a hodim 1 granat nad sebe a druhy nad sebe, ale v predni casti plosiny. Zabiju 2x ( po jednom strelci na granat ). Porad slysim od Dareka ze... "se jeste muzeme dohodnou" a ze "jeste neni pozde". Ten Darek ma snad predplaceny ten Molokuv chlast porad to po mne haze, takze ten zar nejde vydrzet. Kdyz vybehnu na plosinu po schodisti tak po mne hazi te lahve porad a nekde zdalky mne nekdo serii ze samopalu zabije. Nejsem masochista. v tom hangaru uz beham 3 den a jelikoz se hra neda ulozit kdy chci ,tak te stejne sekvence od prostrelivani se venku vbeh do hangaru zabiti maniku dole... "Beng" jsem mrtvy nepodarilo se , tak jeste jednou. Prostrilet se venku..... Chapete uz na to nemam zaludek. Hra je dobra, ale uz mi nechutna.

Taky jsem se tam dost zapotil. Nakonec jsem si vzal auto, co je před hangárem. Vjel jsem až dozadu a srazil jednoho, rychle vystoupil a zabil druhýho. Dole jsem byl v bezpečí. Chvilku jsem počkal a ze schodů postupně seběhly dvě skupinky po dvou. V klidu jsem se kryl za sloupem a pozabílej je, než seběhly dolů. Pak jsem vzal granáty, vykouknul jsem těsně pod nima a poslal jim pár granátů. Myslim, že po stranách byly chlápci se samopalama a uprostřed je Derek s Molotovama. Rychle jsem přeběh na druhou stranu do rohu místnosti (druhej roh, než jsou schody). Tam jsem se kryl za sloupama před Molotovama a postupně jsem je dorasil..

Magazín EKONOM uvedl, že se v Česku za první víkend prodalo přes čtrnáct tisíc kusů Mafie 2. Hra patří podle žebříčku internetového obchodu Amazon k nejprodávanějším hrám týdne i v USA a ve Velké Británii. Chalid Himmat z Cenegy Czech dále upřesňuje, že na některých místech je hra dokonce již zcela vyprodaná a skutečné číslo prodaných kusů bude pravděpodobně ještě vyšší, protože Cenega má zatím informace jen ze tří čtvrtin tuzemských prodejen. Žádná jiná hra se v České republice v minulosti tak rychle neprodávala, dodává Chalid.

Dnes jsem koupil a nainstaloval Mafii II a pánove... BOBMA!!!

Musím říct, že Mafii II postavuji do čela paření her na PC a za ní A-Creed II
Hned ze začátku jsem byl okouzlen grafikou, kterou si moje slabá grafika vychutnala s maximálním nastavením. Příběh úžasný! Fyzika řízení-to byl muj sen něco takového do takové hry. Ihned jsem nastavil simulaci a ani nevím jak se auta chovají na arkádové nastavení:-).
Zpracování boje pěstmi je něco dokonalého a systém krytí také skvělý. Ovládání padne do ruky hned a je velice lehké. Český dabing úžasný. Celá hra se velice povedla a běhá krásně i na střepech.

Mám napařeno 2 hodiny a 40 minut na projektoru. Zítra se těším jak budu pokračovat v této BOBMBĚ!!!

Taky věřím tomu, že to bude pokračovat. Tipuji na politiku výrobce hry naštvat co nejvíce hráčů koncem, tak aby nebyli spokojení a pak se vydá další díl či DLC pokračující v příběhu a hráč dostane možnost tohle naštvání ventilovat a dostat ze sebe. Navíc je Mafia prodejním trhákem, takže i kdyby neměli v plánu pokračování, jen hlupák by nevydal další díl..

To není extrémní jízda, ale normální jízda (ve smyslu Mafia 1). Nejde ukládat, mapa je prázdná. Spíše by mě zajímalo, co ta nepřístupná část mapy (např. západ od lokace, kde probíhalo demo).

M2 nemám, teoretizuju na základě různě pročítaných diskuzí. Jsem rád, že jsem za tisícovku (na Steamu za 1250) tenhle nedodělek zatím nekoupil, počkám na funkčnější verzi.

jj...

Jimmyho vendeta:

Tento stahovatelný přídavek bude určen pro všechny platformy a očekávat ho můžete již 7. září za cenu 9.99 USD (necelých 200 Kč) nebo 800 Microsoft Points.

- jízda už byla "prolomena" mrkni někam;) taky jsou malé dlc, které přidávají více oblečení a aut v garáži...

Musím říct, že sem očekával asi až příliš moc. Podle mě prostě tato hra snad ani nemůže být výsledkem osmi let práce. Je neuvěřitelně osekaná. Zatímco v jedničce člověk mohl dělat extrémní jízdu a řadu postraních misí například u Lucase Bertoneho ( Koktavej mechanik ) tak ve dvojce udělá leda tak prd pokud si nezaplatí DLC . Další věcí je příběh. Někomu se bude líbit, někomu ne. Upřímě příběh dvojky zdaleka nedosahuje kvalit jedničky. Mise jsou sice zajímavé a filmové scénky pěkně zpracované a docela dobře nadabované, ale jako celek to je takový nedotažený. Abych to uvedl na pravou míru, příběh není špatný, ale plyne jakoby neustále stejným tempem až do konce, zatímco u jedničky příběh výborně gradoval a nabídl velice pěkné zakončení ( Prostě měl myšlenku, kterou se snažil hráčovi předat a povedlo se mu to ).Některé příběhové momenty ve dvojce nejsou vůbec dořešený, zatímco v jedničce ste se vždy dověděli jak co dopadlo ( Například jak dopadl Frank po té co ho Tommy nechal jít ) tak ve dvojce je spousta momentů kdy si to jak některé postavy dopadly musíte vycucat z prstu. No a právě zakončení dvojky mě asi zklamalo nejvíc ( docela dost ). Zatímco sem čekal že Vito s danou situací něco udělá a hra bude ještě chvilku pokračovat tak se mi zjevili titulky. Grafickou stránku a soundtrack hodnotím za 1, prostě vystihnout atmosféru doby se jim podařilo vystihnout výborně. To je můj názor.

Dohrál jsem a hra je povedená. Nicméně si myslím, že za 6 let vývoje mohla být minimálně 2x tak dlouhá a příběh mnohem propracovanější ****SPOILER(než aby ho vývojáři zabili 6ti lety v lochu)***** Takže pokud jde o to jestli jsem byl spokojen tak ani náhodou. Naštěstí jsem hru "upirátil" protože kdybych si ji koupil tak jsem teď na*ranej jak deka. Podle mě a to je teď výtka k vývojářům: pokud za 6 let zvládnou udělat jen tohle tak nemají šanci na té hře vydělat a jsou to pěkní flákači. Myslím, že takovej AC2 od UBI se vyvýjel mnohem kratši dobu a to byl ve všech směrech lepší ale UBI je prostě UBI

potrebuju pomoc mam PC verzi MF2 a jsem u mise jak schanime penize ale zmizi Joe a v tom je ten problem kdyz mam ukol Najdi a zachran Joea a cil v baru mona lisa - kdykoliv se pokusim vejit do baru nic se nestane zmacknu standartne E a nic po chvili znovu naskoci Otevrit dvere (E) a po opakovnem mackani furt nic

No hraji ji teďka na lehkou obtížnost,protože mafii 1 jsem nehrál(tak jsem nevěděl co mě čeká)...pak zkusím jinou obtížnost atd.

Ale chtěl jsem se zeptat všech majitelů grafických karet ATI... Nainstaloval jsem si dneska Ati catalyst verze 10.8 a z mafie mi zmizeli všechny textury.. Setkal se s tím někdo?

Tak to mám taky za sebou (tu hru) ... Moje hodnocení je zklamání a spokojenost zároveň. Děj pěknej. Nějaký mise byli super! Ale teď když je po všem, tak mám pocit, že jsem jen jezdil autem a čuměl na videa. Tak nějak to byla hlavní náplň hry. Taky mě vadilo, jak tam POŘÁD mluvili sprostě. Jináč ta poslední mise byla moc přehnaná... dávám tomu nějakých 80 % a to hlavně za příběh... :-/

Já si počkám. Teď mají vydat nějakou collectors verzi (M2 + všechny DLC), tedy asi to, co ze hry vystříhali, aby mohli z hráčů tahat více peněz. Ale ani ta mě za nějakých +/- 1500 absolutně nezajímá. Počkám dva roky, až bude za 249. Za tu vychcanost, co 2K předvedlo...

no, já jim to za zlé nemám. Je to banda kluků, co potřebují i prachy pro svůj život. Něco umí a někdo jim za to byl ochotný zaplatit, avšak měl nějaké podmínky, které třeba nebyly jasně řečené. Nehanil bych je pro to. Pro mě je to studio, které umí vyrobit hratelnou hru.Což se o mnohých jiných říct nedá, už jen prodejní čísla mluví pro Mafii 2.

No tak Mafii 2 jsem dohrál po dlouhých 11ti hodinách (což mně jako první sklamalo, délka hry), a hra se mi moc líbila i když jsem byl sklamán koncem... Víš jak tam.... Ale nic, čtou to i ti co to nedohráli, takže nebudu prozrazovat konec... ale bylo to zvláštní :)

Mafia 2 vzhledem k tomu jak dlouho se vyvíjela mě dost zklamala

1.Nerozjedu na staré mašině a kvůli nedodělané hře si rozhodně nebudu kupovat nové PC.
2.Styl Někam přijeď-Postřilej pár lidí-Zase odjeď-vyspi se někdo zavolá atd Prostě strašná jednotvárnost
3.Nemá to Jízdu
4.Auta se chovají jak autíčka z autodráhy
5.Zvratu se člověk dočká až u konce