Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Mafia 2 - Tak už jste dohráli?

Tak co?už jste dohráli?
Docela rád bych se pokusil o nějaké zhodnocení, ale nechci tady spoilerovat. Jen jsem si chtěl zanadávat na ten konec a taky říct, že se mi docela líbil nápad provázat příběh dovjky s jedničkou v jistém místě:)
Jinak hra dobrá, škoda, že se některé věci nedají řešit více způsoby, byla by více znovuhratelná.
Hodnotím to celkem kladně, jen spousta interaktivních zbytečností, které absolutně postrádaly smysl. Škoda, myslím, že to mělo větší potenciál, i příběh by mohl být lepší. Kdoví, třeba bude nějaký DLC.

Mafia 2 vzhledem k tomu jak dlouho se vyvíjela mě dost zklamala

1.Nerozjedu na staré mašině a kvůli nedodělané hře si rozhodně nebudu kupovat nové PC.
2.Styl Někam přijeď-Postřilej pár lidí-Zase odjeď-vyspi se někdo zavolá atd Prostě strašná jednotvárnost
3.Nemá to Jízdu
4.Auta se chovají jak autíčka z autodráhy
5.Zvratu se člověk dočká až u konce