Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Grafická karta pro Mafii 2

Ahoj
Jakou byste doporučili grafickou kartu tak do dvou tisíc korun na čipu kolem NVIDIA 7500 GT, aby zvládla hry jako Mafia II a nebyla příliš hlučná a energeticky náročná, když budu pracovat třeba ve Wordu atd....
Všem díky za snahu.

Aby taky ne, ta gamesa vypadá jak z roku 2005.. :-( Textury hrbaté, objekty taky (obzvláště ta auta dopadla dost bídně - zkoušeno na max. nastavení v rozlišení 1920x1200) - docela ostuda, vydávat v roce 2010 něco takového. Snad to spraví příběh.. ale to se budou muset HODNĚ snažit, aby se alespoň přiblížili staré M1.