Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Grafická karta pro Mafii 2

Ahoj
Jakou byste doporučili grafickou kartu tak do dvou tisíc korun na čipu kolem NVIDIA 7500 GT, aby zvládla hry jako Mafia II a nebyla příliš hlučná a energeticky náročná, když budu pracovat třeba ve Wordu atd....
Všem díky za snahu.

Procesor je AMD Athlon 64X2 3800+, čipset NVIDIA nFORCE, deska Acer EM61SM/EM61PM (socket M2), PCI expres X16 (2x), současná karta je NVIDIA GeForce 7500LE, zroj je 300W, ale počítám s novým - Seasonic 500W, RAM je 1GB, ale počítám s rozšířením na 3 GB, systém XP media center prof. SP3.

ČUS,

mám úplně tu samou sestavu: AMD Athon 64X2 3800+, deska Acer, 2GB RAM, kartu jsem vyměnil za Gainward Bliss 8600GT 512MB, mám winXP home, přesto mi hra jede "pouze" kolem 20-30fps i na stažené rozlišení a nižší detaily a cca po půl minutě se na chvíli sekne a pak zase rozjede....

s příchodem Mafie taky zvažuju úpravu kompu, ale přesně, jak píšeš, Acer dává 300W zdroj, takže bude asi potřeba koupit silnější zdroj, abych mohl dát i výkonější kartu a podle mě bude potřeba i procesor...dual core 2GHz je už možná taky málo...jak to vidíš, tohle by mě hodně zajímalo...

zkoušel jsem to ještě jednou poladit a hratelné to mám buď s rozlišením 1280x1024 na 19" lcd a ostatní stažené a nebo nižší rozlišení a střední detaily....

to se dá celkem dobře hrát a nevypadá to zle, tak uvidíme jak půjde full game....

Aby taky ne, ta gamesa vypadá jak z roku 2005.. :-( Textury hrbaté, objekty taky (obzvláště ta auta dopadla dost bídně - zkoušeno na max. nastavení v rozlišení 1920x1200) - docela ostuda, vydávat v roce 2010 něco takového. Snad to spraví příběh.. ale to se budou muset HODNĚ snažit, aby se alespoň přiblížili staré M1.

Jen mohu doporučit ASUS EAH4850, na plný detaily a rozlišení 1920x1080 nebo jak to je, FPS kolem 60 takže v pohodě :) Procák mám Pentium Dual core E6300 2,8 GHz, taktlej na 3,5 GHz s boxem, RAM 4 GB a nemůžu si stěžovat :)