Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Co můžu na mém PC hrát.Skoro vše se mi seká.

Typ CPU : Intel Celeron, 2500 MHz (25 x 100)
Název základní desky : ASRock P4i65G
Čipová sada základní desky Intel : Springdale-G i865G
Paměť RAM : 512MB
Grafická karta : ATI Radeon 9550 / X1050 Series Secondary (256 MB)
WIN XP 32bit
DirectX 4.10.0.5515 (DirectX 10)

Už nevim co bych na tomto PC mohl hrát.
Skoro nic mi nejde a nebo se mi to prostě seká.Ikdyž se mi ty hry dříve nesekaly.
Prosim napište mi nějaký hry co by mi šly.

Jeden druh sekání PC jsem už vyřešil..to se mi sekalo cele PC,písničky,videa,hry,myš prostě vše..ale to už je v pohodě.
Koupil jsem si ty 2 chladiče ale PC má pořád stejný teploty mi přijde..ikdyž jsem dříve neměl ventilátor na skříni.
Nevím proč..ale teďka se mi začalo sekat i CS 1.6 .. které se mi dříve nesekalo..
Nebo i flash hry se mi sekají..i po ubrání kvality na nejnižší.
Empire Earth 2 se mi taky sekalo tak nějak..ale to se dalo vydržet.Spíše mi dělá problém,že se mi vypne třeba po 30minutách ani ne PC..sekne se , zčerná monitor a musim reset PC..
Nevim..zkusim se teďka podívat na forum ohledně toho sekání no.

Akční: Call of Duty I, Vietcong, Far Cry I, Quake IV, Half life I, Postal II
Závodní: Toca2,3, GTR I, Grand Prix IV, Collin McRae Rallye III, Richard Burns Ral., Juiced, Street racing syndicate
Strategie: Dungeon Keeper II, Age of Empires, Starcraft, Red Alert II
RPG: Fallout, Baldour´s Gate a věci od Bioware, Diablo II, Heroes of MaM

Gta San Andreas, NFS(nějaký ty z roku 2005-2006/7), Quake 4, Gothic, Euro truck simulator, Call of duty 1(možná i 2), Mafiu 1, GTA 3-Vice city atd. Ale jestli ti hry předtím jely, tak zkus pročistit pc, stáhni si gamebooster a nastav si na herní výkon. Zavři všechny aplikace, které nejsou potřeba aby byli zaplé-ICQ, Skype, Daemon tools, ...atd.