Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Co můžu na mém PC hrát.Skoro vše se mi seká.

Typ CPU : Intel Celeron, 2500 MHz (25 x 100)
Název základní desky : ASRock P4i65G
Čipová sada základní desky Intel : Springdale-G i865G
Paměť RAM : 512MB
Grafická karta : ATI Radeon 9550 / X1050 Series Secondary (256 MB)
WIN XP 32bit
DirectX 4.10.0.5515 (DirectX 10)

Už nevim co bych na tomto PC mohl hrát.
Skoro nic mi nejde a nebo se mi to prostě seká.Ikdyž se mi ty hry dříve nesekaly.
Prosim napište mi nějaký hry co by mi šly.

Gta San Andreas, NFS(nějaký ty z roku 2005-2006/7), Quake 4, Gothic, Euro truck simulator, Call of duty 1(možná i 2), Mafiu 1, GTA 3-Vice city atd. Ale jestli ti hry předtím jely, tak zkus pročistit pc, stáhni si gamebooster a nastav si na herní výkon. Zavři všechny aplikace, které nejsou potřeba aby byli zaplé-ICQ, Skype, Daemon tools, ...atd.