Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem GTA IV

zdravim chci se zeptat jestli mi pujde gta 4 na mojim pc, nechce se mi zbytecne utracet money kdyz mi to nepude :-D

AMD Athlon x2 3800+
1 gb ram
grafika: ATI x1950 256MB
Windows XP SP3

pokud pujde tak s jakim tak FPS? ( pochopitelne na low detail a 800x600 )

abych vedel na com sem.

dik za odpovedi. >.<

jn kazdej pise ze stroj ( novej pc ) nvm na co bych kupoval new pc kdyz staci dokoupit jen 1 gb ram a splnuju minimalni pozadavky :) tak nvm proc bych to mel hrat s 10 fps ... kdybych mel pc Pentium 4 2ghz tak nereknu. a rozdil chapu mezi zdrojem a strojem ........

Protože hra potřebuje trocho víc než máš - příklad u mě
Statistics
Average FPS: 46.25
Delka trvání: 37.24 sec
CPU Usage: 80%
System memory usage: 93%
Video memory usage: 78%

Graphics Settings
Rozliäení: 1280 x 1024 (60 Hz)
Kvalita Textur: Vysoké
Kvalita Renderování: Vysoké
Dohlednost: 32
Detaily: 70

Hardware
Microsoft Windows XP Home Edition
Service Pack 3
Video Adapter: NVIDIA GeForce GTS 250
Video Driver version: 257.21
Audio Adapter: Realtek HD Audio output
Procesor DualCore Intel Core 2 Duo E7400, 3500 MHz (10.5 x 333)

File ID: benchmark.cli

no moment snad ta moje deska este neco zvladne ne ? myslel sem ze procesor treba koupil procesor amd x2 5200 ( kterej nvm jestli mi tam pude ) a to by melo bejt ok ne ? snad gta 4 nechce 8 jadro ale 2 jadro a to mam. a to mi pudou vsechny procesory ktery maji socket 940 a s max 65W? nebo co?

1.hra nejlépe "půjde" na čtyřjadru,i na dost přetaktovaném dvoujadru je poznat že hra místama nejde
jako jiné.( viz výše)
2.u základové desky, při výměně CPU, rozhoduje nejen socket ale také podpora BIOSu.
(vše najdeš na stránkách tvojí základové desky)

pokud ti tam pude AMD athlon 64 X2 5200+(2.7GHZ) tak natom jede GTA IV v pohodě i na vysoké detaily(samozřejmě že ve full HD asi ne).Také záleží na zbytku HW chce to poměrně výkonou GK(8600GT to taky rozjede asi na střední)a těch 1.5GB RAM

no co dodat je to docela divné je to vlastně jak muj pc tak nechápu jakto, že ti to nejelo vubec ani na tech 25% když mě to jelo v pohodě... boužel tedka GTA IV nemám takže to neotestuju znovu, ale jelo mi to docela slušně na vic jak 30% bez taktu jakehokoliv WH.Možná si GTA seženu a pak pošlu video nebo screeny jak to jede

Valát smíchy se budeš až hru "spustíš" a budeš čumět na na jeden záběr který se potáhne jako
zpomalený film (možná).Až si ve hře spustíš Benchmark a budeš tam mít max 20 fps ,tak se
potom posereš.
Ahoj kup si nový stroj.

Minimální požadavky znamenají, že ta hra půjde spustit, ale nikde není zaručeno, že to bude opravdu dobře hratelný.
A když seš přesvědčenej, že ti to s těma minimálníma požadavkama pojede, tak proč se chodíš ptát? Chceš prostě od někoho vidět, že ti napíše "ano, to pojede"? Tak já ti to klidně napíšu - ano, pojede ti to. Ale neručím, že to bude hratelný.
A ještě jedna věc - když ti to nepojede, tak to bude srát jen a jen tebe. Nám to bude u prdele.

hra na minimum beží i na jednojádru, ale jede to na tom jako průjem ucpaný špuntem od rychlých špuntů- grafiku na to mas (minimum) RAM ne- CPU možná- na 4200+ to jelo okolo 23FPS na medium ale hodne to tahala 9800GTX + 4GB DDR2 což ty nemáš- je mi líto. Zkus demoverzi jestli nějaká je to nevím. přikup RAM a hraj to se sekama pojede ti to určitě ale záleží jestli to pude hrát

2GB RAM + 9600GT je něco jiného než máš ty a s 256MB VRAM by si to musel mit max na med-low. Neměli to přetaktované?
sezen víc ramek,CPU,Grafiku,zdroj, a pojede to sezen si Athlon 5000+ jestli ho narveš do desky nevím a zdali někde píšeš co máš za desku taky nevim.

asi takhle když budeš mít PC:1,5GB RAM procesor tak aspon 2.4GHZ dvoujádro(na 5200+ ti to pojede v klidu-otestováno v mém PC :) grafickou kartu 8600GT(otestováno-na té tvojí
by to mělo jet podobně) tak si zahraješ na ALESPON STŘEDNÍ DETAILY (PŘI NIŽŠÍM ROZLIŠENÍ NA STARŠÍ MONITOR)

no já měl na mysli spíše menší rozlišení :-D:-D:-D:-D:-D:-Djinak já to měl na 1024X768
a na střední mi to jelo v pohodě
PS: ten tvuj pc opravdu není slabší je ještě o dost lepší než muj... :-)
jinak divim se že s Gainward Bliss GTX285 a tolik ramky to nejde na full....