Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem GTA IV

zdravim chci se zeptat jestli mi pujde gta 4 na mojim pc, nechce se mi zbytecne utracet money kdyz mi to nepude :-D

AMD Athlon x2 3800+
1 gb ram
grafika: ATI x1950 256MB
Windows XP SP3

pokud pujde tak s jakim tak FPS? ( pochopitelne na low detail a 800x600 )

abych vedel na com sem.

dik za odpovedi. >.<

jn kazdej pise ze stroj ( novej pc ) nvm na co bych kupoval new pc kdyz staci dokoupit jen 1 gb ram a splnuju minimalni pozadavky :) tak nvm proc bych to mel hrat s 10 fps ... kdybych mel pc Pentium 4 2ghz tak nereknu. a rozdil chapu mezi zdrojem a strojem ........

Protože hra potřebuje trocho víc než máš - příklad u mě
Statistics
Average FPS: 46.25
Delka trvání: 37.24 sec
CPU Usage: 80%
System memory usage: 93%
Video memory usage: 78%

Graphics Settings
Rozliäení: 1280 x 1024 (60 Hz)
Kvalita Textur: Vysoké
Kvalita Renderování: Vysoké
Dohlednost: 32
Detaily: 70

Hardware
Microsoft Windows XP Home Edition
Service Pack 3
Video Adapter: NVIDIA GeForce GTS 250
Video Driver version: 257.21
Audio Adapter: Realtek HD Audio output
Procesor DualCore Intel Core 2 Duo E7400, 3500 MHz (10.5 x 333)

File ID: benchmark.cli

no moment snad ta moje deska este neco zvladne ne ? myslel sem ze procesor treba koupil procesor amd x2 5200 ( kterej nvm jestli mi tam pude ) a to by melo bejt ok ne ? snad gta 4 nechce 8 jadro ale 2 jadro a to mam. a to mi pudou vsechny procesory ktery maji socket 940 a s max 65W? nebo co?

pokud ti tam pude AMD athlon 64 X2 5200+(2.7GHZ) tak natom jede GTA IV v pohodě i na vysoké detaily(samozřejmě že ve full HD asi ne).Také záleží na zbytku HW chce to poměrně výkonou GK(8600GT to taky rozjede asi na střední)a těch 1.5GB RAM

no co dodat je to docela divné je to vlastně jak muj pc tak nechápu jakto, že ti to nejelo vubec ani na tech 25% když mě to jelo v pohodě... boužel tedka GTA IV nemám takže to neotestuju znovu, ale jelo mi to docela slušně na vic jak 30% bez taktu jakehokoliv WH.Možná si GTA seženu a pak pošlu video nebo screeny jak to jede