Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem nefungující hry

Moc prosim o radu.Nedávno mi přestala DVD-Romka brát CD,prostě se v té mechanice sekaly a nerozjely,tak se vyměnila DVD-Romka a přeinstaloval počitač.Ale hry pořád nejdou,(i když nedávno ještě šly)nevezme to ani jednu hru,hra se normálně naistaluje,všechno v pohodě,ale jakmile se zapne,tak tam je ta uvodní animace a buď v té animaci nebo v menu se to sekne a napiše to Microsoft Visual C++Runtime Library Runtime Error! program ..files/18wheels of steel american long haul/prism 3d.exe abnormal program termination to odkliknu a napiše se Instrukce na adrese 0x003b201e odkazovala na adresu paměti 0x00000000.S pamětí nelze provést operaci:read a nebo se to v animaci sekne,začnou přeskakovat všechny barvy a nejde to vypnout a nebo to napiše že to neni originál,že to mám restartovat ( to je asi crackem,ale crackovat taky neumim :D ) Prosim poraďte

ne,segra mě ho přeinstalovala,protože byl zavirovanej a sekal se,je možny že mi třeba chybi nějakej program na ty hry,já o pc nic moc nevim,takže nevim jestli to potřebuje nějakej (prohlížeč),ale ty cd mi to prostě nainstaluje,ale nespusti,vždycky to má nějakej problém.A před tim fungovaly.

jo,tam sem právě byla je tam plno modrých ikon a jedna ikona počitače(DXSETUP),na tu sem klikla a napsalo to:Vstupní bod procedury DecodePointer se nepodařilo v dynamicky propojované knihovně KERNEL32.dll nalézt..pak tam je ikona s bílým čtvercem( IE8Windows XP ) a dvě ikony s papirem a ozubenyma kolečkama (dsetup32.dll a DSETUP.dll ) zbytek sou modrý ikony s nějakyma krabicama ... :( ... jinak samotnej DirectX (tu ikonu) když otevřu,tak se mi tam ukáže ta licenční smlouva nebo co to je.. a potom to kam chci uložit extrahování...což už mám :(

Nejspíš špatně nainstalováno (nedoděláno atd..). V tvém případě ideální bude, najít někoho kdo ti to nainstaluje znovu (WIN) a doladí vše potřebné, tzn service pack a ovladače k Tvému hardwaru. Takto to řešit pokáždé s jinou hláškou windowsu, že to a to a něco nejde, je v tvém případě (díky vědomostem o fungování pc) naprosto zbytečný.