Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem PC hry: upřednostňujete digitální či krabicové verze?

Taková lokální anketa, reakce na tenhle výzkum.

Já jednoznačně Steam (tedy digitální distribuci), o hromady zbytečných krabic a kotoučků nestojím. Pokud se ale objeví nějaká výhodná krabicová nabídka (a na Steamu hra buď není nebo je dražší), šáhnu po krabicovce. Problémem občas je, že na Steamu nejsou vždy lokalizované verze (i když existují ve fyzické distribuci).

Obvykle čekám na akční nabídky; nepotřebuju mít (drahou) hru hned po vydání.

Já jenom krabicovky a poslední dobou hlavně z aukra. Doslova za pár korun se tam dá koupit spousta her. Já hru dohraju a odložím, takže nemá cenu do toho rvát prachy a ani nejsem ten typ, co musí hrát hned novinky. Jen Team Fortress 2 hraju pořád a už relativně dlouho (cca 500 hodin) .... :puff:
Navíc krabicovku prostě vezmu do batohu do práce a tam jí zase snadno prodám/vyměním, což by v případě steam her bylo komplikovanější a jen by se mi plnil seznam her, které už nikdy hrát nebudu ...

Máme sice velký barák, ale žije nás tam taky hodně, takže veškerý "bordel" nerad skladuju, a tedy Steam mi přijde jako ideální. Navíc je to opravdu jen několik sekund naklikat si to v steam-shopu a už se může stahovat hra. Do 2-3 hodin můžu hrát, což v případě krabicovky není možné..

edit: o tom, že patchování steam her je jednodušší (jednodušší už být ani nemůže) se ani nemá smysl šířit..