Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem GTA IV

Zdravím, dnes jsem si koupil GTA IV a nehorázně se mi to seká na PC a to i na ty nejnižší detaily.

Mé PC - Dual-core 2,55 GHz, zákl. deska MB G31M-VS, G31 ICH7, DualDDR2-800, SATA2, VGA, LAN, mATX bulk, 2 GB Ram, GF9500GT 1 GB paměť, Win 7.

Nevíte čím to může být?

No můj kamarád to hrál na slabém PC má Grafika Nvidia 8800 proc Athlon X2 4400+ a dál nevim není to můj pc.Hra mu běží bez problému na střední detaily ono jde i o tu hru GTA 4 je nejhorší hra která se vydala někomu to jde na staším PC a někomu se to seká i na novým PC.
U tebe je asi největší problém v RAM mít na tuhle hru 2gb je strašně málo a ještě když máš win 7 tak to už vůbec

Ale tady nejde o kompabilita se staršími Windowsi ale jde oto že Windows 7 je novější a přece jen si vezme víc operační paměti než starší např.XP a ta hra je hrozně náročná a ty se to snažíš rozjet na slabý sestavě kup si paměti aby si měl 4GB a uvidíš, že to pojede lépe, ale, jak už tu bylo řečeno tak ten procesor a grafika taky není žádná sláva

Krakenussi, víš jaký je rozdíl mezi nv9500 a nv8800/9800/GT250 (v podstatě stále stejný čip)? Nebudu tě napínat. Je propastný.

9500GT = 550/1400 core/shader, 32 Component execution units, 128bit DDR/GDDR3
8800GT = 600/1500 core/shader, 112 Component execution units, 256bit GDDR3

Dá se říct, že zatím co 8800GT (a její pozdější "klony") se dají s přivřenýma očima ještě dnes prohlásit za herní grafiku, tak 9500GT jí nikdy ani nebyla, a to ani v době uvedení. Tuto grafiku si kupovali hlupáci v hypermarketových "skládačkách" v domnění, jaké že si to nekupují herní dělo ("mámo, je tam napsáno 'herní PC!'")

:-D:-Dale on má 9500gt a to je dost dobrá herní grafika !!! .... - dá se na tom hrát Windows, Winamp, Open Office, Pacman, Soltaire a další herní novinky. V současné době vychází graficky nabušená "hra" Google Earth - (taková vesmírná strategie), ale ta už se asi bude drobek sekat ... :-D:-D
No prostě s tímhle PC na GTA4 zapomeň třeba i s patchem v2.0.0.5 !!!! :puff: