Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem GTA IV

Zdravím, dnes jsem si koupil GTA IV a nehorázně se mi to seká na PC a to i na ty nejnižší detaily.

Mé PC - Dual-core 2,55 GHz, zákl. deska MB G31M-VS, G31 ICH7, DualDDR2-800, SATA2, VGA, LAN, mATX bulk, 2 GB Ram, GF9500GT 1 GB paměť, Win 7.

Nevíte čím to může být?

:-D:-Dale on má 9500gt a to je dost dobrá herní grafika !!! .... - dá se na tom hrát Windows, Winamp, Open Office, Pacman, Soltaire a další herní novinky. V současné době vychází graficky nabušená "hra" Google Earth - (taková vesmírná strategie), ale ta už se asi bude drobek sekat ... :-D:-D
No prostě s tímhle PC na GTA4 zapomeň třeba i s patchem v2.0.0.5 !!!! :puff: