Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Far Cry 32/64 bit

Vopred sa ospravdlnujem za zle umiestnenie predoslej temy. takze: Zdravim, urcite sa to uz riesilo, takisto je na nete milionveci k tomuto problemu, ale ja uz som z toho cely paf, neviem si dat rady, tak skusim sa spytat vas. Mam kupenu originalku far cry avsak 32 bitovu verziu po cesky. Teraz mam 64-bitovy WIN7 HP, a hra mi nechce spustit instalaciu, chce odomna aby som spustil miesto setup32 setup64, ja vsak na DVD ten subor nemam, len ten 32bitovy. Poprosim vas o radu, ako sa to da obist, resp. vyriesit moj problem. Koli 64 bitovemu WIn si nezahram jednu z naj hier? :) Dakujem

hmmm, co tak citam na fore, tak na rozbehanie na 64bitovom systeme potrebujes povodnu hru na 5 CD, ktora ma ten fiel nazvany setup.exe, novsia revizia ma ten file setup32.exe a to uz nefunguje, jedina rada bude zo sedej zony asi - zohnat si niekde tu povodnu vezriu a pouzit svoj CD kluc.

Já myslel v budoucnosti, až budu mít jako hlavní 64bit OS (W7/8). Nyní jedu na dualboot XP32/Vista64, hraju skoro všechno z XP.

Ad Far Cry, něco jsem našel:
http://fragman.callofduty2.cz/clanky/jak-nainstalo vat-far-cry-na-64bitovem-64b-systemu-3-zpusoby/

Nastartujte příkazový řaděk (do vyhledávání napište cmd) a do něj napište písmeno dané mechaniky (ve které máte DVD s hrou), za kterým napište dvojtečku a potvrďte Enterem (příklad: E:). Poté napište tento příkaz: setup32.exe /a

Měl by se spustit dosti osekaný, avšak funkční instalátor. Vyberte si místo, kam hru nainstalovat a klikněte na Instalovat. Vypadá to sice, že se nic neděje, ale vězte, že se hra právě kopíruje na disk. Jakmile bude hotovo, instalátor vás upozorní.

V instalaci hry si najděte soubor "system.cfg", ten otevřte v poznámkovém bloku a najděte si řádek s příkazem g_language= "english" - přepište ho na g_language= "czech".

Výborně, tak patchy to asi nebude... protože daný link odkazuje na patche pouze na 32bitovou verzi a já mám w7 64bit... poradíte prosím co mám dělat? Uvodní malé okno se spustí, pak z černá obrazovka a hodí mi to error... děkuji

http://pc.hrej.cz/hry/akce/1st-person/far-cry/disk uze/?forum.pagenumber=0&preserveFilter=1

64-bitová verze vyřešena :)
Verze v CZ se neprodává s podporou 64-bitů :( Je osekaná skoro o 1 GB dat :(
Je nutné hrát plnou verzi v angličtině (CZ do toho nějak nejde vsadit :( )

Ja mam origo z Levelu,hraju to na 64 bit normalne,nevim jestli to nejak upravovali pro casopis...?

Podle L-core
Nastartujte příkazový řaděk (do vyhledávání napište cmd) a do něj napište písmeno dané mechaniky (ve které máte DVD s hrou), za kterým napište dvojtečku a potvrďte Enterem (příklad: E:). Poté napište tento příkaz: setup32.exe /a

Měl by se spustit dosti osekaný, avšak funkční instalátor. Vyberte si místo, kam hru nainstalovat a klikněte na Instalovat. Vypadá to sice, že se nic neděje, ale vězte, že se hra právě kopíruje na disk. Jakmile bude hotovo, instalátor vás upozorní.

Nainstalovat patch Far Cry - AMD64 / WinXP Pro x64 upgrade (UK, US) a Far Cry - AMD64 / WinXP Pro x64 exkluzivní obsah
http://pc.hrej.cz/hry/akce/1st-person/far-cry/down load/#download-9371
( ne patche pro 32bit verzi ! )
Vytvoří se ikona FarCry64bit na ploše

V instalaci hry si najděte soubor "system.cfg", ten otevřte v poznámkovém bloku a najděte si řádek s příkazem g_language= "english" - přepište ho na g_language= "czech". VE VLASTNOSTECH SOUBORU UPRAVIT OPRÁVNÉNÍ pro možnost změny.

Při černé obrazovce překopírovat soubory ze složky Languages/Movies/English do složky Languages/Movies/Czech

Zdravím mohl bych poprosit o radu? vše šlo v pořádku dokud jsem nestáhl patchy AMD64 / WinXP Pro x64 upgrade (UK, US) a Far Cry - AMD64 / WinXP Pro x64 exkluzivní obsah tyto soubory mi nejdou absolutně nikde nainstalovat nevím v čem je chyba je někdo kdo by tomu rozuměl a pomohl mi? moc prosím :)

Měl jsem stejný problém a je vyřešen! Jak už se tu někde psalo, je potřeba nainstalovat hru příkazem E:\setup32.exe/a .. až hru nainstalujete, změnit v souboru system.cfg řádek g_language = "english" na g_language = "czech" a POTOM! Vytvořit v adresáři se hrou adresář Bin a zkopírovat do něj spouštěcí soubor FarCry.exe .. ten pak spustit a funguje! přeji úspěch :-)

Píšeš tam nesmysly, rozdíl mezi písmenem a názvem disku ti nic neříká. Když vidíš cmd prvně v životě, zkus nějaký správce souborů s příkazovým řádkem a tam si to naklikej s tím parametrem. Raději 64bitový, třeba trial Speed Commander.
Naklikat to přes Win + R nefunguje?

Ahoj všem! Tak tedy pokud by to ještě někoho zajímalo, mohu se podělit o zprovoznění FarCry 1 na Win7 64bit s AMD.
Spustit instalační soubor setup.32 v této úpravě: E:\setup32.exe /a
V mém případě tedy jak vidíte E:, což se může samozřejmě lišit.
Spustí se instalátor. Vše odklikáte ok ok a tak dále..
Poté mi tam zůstalo instalační okno a bohužel jsem neviděl nějaký průběh instalace, což Vás, stejně jak mne může zmást, že se instalace kousla.
Nenní tomu tak. Když vydržíte,objeví se na konci zpráva o úspěšné instalaci, což si samozřejmě win7 nemyslí a otravuje Vás s hláškou o neúspěšnosti instalace.
Já jsem před instalací vytvořil v Program-filesx86 složku farcry, do které jsem vše nechal instalovat.
Po té základní instalaci ještě spusťte opravný instalátor od Crytek-AMD pro Farcry na 64bit. Zadejte správnou cestu a je hotovo.
Pokud hra nepůjde, asi máte českou verzi a je třeba v instalaci vyhledat soubor system.cfg, kde v texťáku přepíšete řádek: g_language = "english" na g_language = "czech"

Toť vše. Snad Vám to také pomůže, stejně jak mně. Ahoj

Zdravim, hru už mám nainstalovanou, normálně se rozběhne vše OK, spustim kampan proběhnou mi videoukázky, a jakmile skočim do hry tak mam špatnou grafiku, přeskakuje mi tam jen černa,bílá modrá.Takže v podstatě nic nevidim a hra je absolutně nehratelná...NEví někdo jak na to??Díky mějte se ;-)

já mám stejný problém akorát že když spustím ten příkazový řádek, napíšu setup32.exe, ale instalace se spustí normálně, jakoby bez toho přík řádku a stejně to napíše, že mám spustit setup32.exe na 32bit win a setup64.exe na 64bit windows.. co s tím? fakt nevim, doma máme všichni sedmičky.

Zdravím všechny a děkuji za uvedené rady,které mi pomohli se spuštěním 32bit. verze far Cry v 64 bit OS.Ale objevil se mi problém při instalaci,kdy mi vyskočí okno s tímto hlášením : "Při čtení souboru E:\Languages\Movies\Czech\volcano02.bik došlo k chybě. Přesvěčte se, zda soubor existuje a zda máte k němu přístup."
Věděl by někdo z vás co s tím? Zda to lze nějak opravit nebo obejít,zkrátka vyřešit?Instalaci provádím z original cd české verze Far Cry.Ten soubor tam je,ale otevřít ho nedovedu.Moc díky předem za odpovědi k řešení ;)

Tak, dnes jsem Far Cry instaloval. S využitím zde uvedeného popíšu podrobný postup, na jehož konci je bezproblémové hraní hry (ověřeno). Použil jsem českou krabicovou verzi hry, kterou vydal Playman.

:i:Instalovat budu na disk "E", do adresáře "HRY\Far Cry". V případě potřeby si postup upravte podle svých preferencí.

:>: 1.1. Instalaci zahájit z DVD, spuštěním "setup32.exe /a"

:>: 1.2. Výběr adresáře, E:\HRY\Far Cry

:>: 1.3. Instalace probíhá na pozadí několik minut (možno sledovat, jak "roste" adresář hry na HDD), její dokončení je oznámeno instalátorem

:>: 1.4. Instalace 64bit patche, "farcry_amd64upgrade_us_uk.exe" do adresáře E:\HRY\Far Cry\
Soubor je ke stažení zde (509 MB)

:>: 1.5. Instalace update "farcry_amd64_ecu.exe" do adresáře E:\HRY\Far Cry\
Soubor je ke stažení zde (442 MB)

:>: 1.6. V adresáři hry v souboru "system.cfg" změnit řádek:
g_language= "english"
na:
g_language= "czech"

:>: 1.7. Přesunout všechny soubory z adresáře:
e:\HRY\Far Cry\Languages\Movies\English\
do adresáře:
e:\HRY\Far Cry\Languages\Movies\Czech\

:>: 1.8. Spouštění hry: E:\HRY\Far Cry\Bin64\FarCry.exe
(případně instalátorem vytvořeným zástupcem na ploše)

:>: 1.9. Pro hraní není potřeba, aby DVD hry bylo v mechanice.

:i: Videa ve hře jsou s anglickým dabingem, je to důsledek toho, že 64-bitový patch je pro anglickou verzi hry a původní *bik soubory byly patchem nahrazeny *avi. Pro zhlédnutí jejich české verze použijte nástroj The RAD Video Tools, kterým si přehrajete příslušné *.bik soubory v adresáři e:\HRY\Far Cry\Languages\Movies\Czech\
Když prostě ve hře narazíte na video, kde se mluví anglicky a prd tomu rozumíte, prostě si hru stopněte a přehrajte si videosekvenci ještě jednou, "offline", z adresáře hry)

:i: Uložené pozice (pro defaultní profil "player") se nachází v adresáři e:\HRY\Far Cry\Profiles\player\default\savegames\. Zda je možno použít dřívější z doby Win98/XP (32-bit), nevím (nemám takové).

:i: Takto nainstalovaná hra + update nemá odinstalátor.

Problem je v tom ze Win7 HomePremium neobsahuje emulaci xp prostredi jako verze Ultimate. Me ta hra bezi uplne v poradku. Sezen si verzi ultimate ne chybejici cast, pokud je to mozne, nekde sosnout. Stejne ocekavam ze vyjde patch. Protoze mam taky x64 a ne zrovna zadny čajiček. a ten vykon na 32-bitech neni to prave prechove.

Peace. majkl.