Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Far Cry 32/64 bit

Vopred sa ospravdlnujem za zle umiestnenie predoslej temy. takze: Zdravim, urcite sa to uz riesilo, takisto je na nete milionveci k tomuto problemu, ale ja uz som z toho cely paf, neviem si dat rady, tak skusim sa spytat vas. Mam kupenu originalku far cry avsak 32 bitovu verziu po cesky. Teraz mam 64-bitovy WIN7 HP, a hra mi nechce spustit instalaciu, chce odomna aby som spustil miesto setup32 setup64, ja vsak na DVD ten subor nemam, len ten 32bitovy. Poprosim vas o radu, ako sa to da obist, resp. vyriesit moj problem. Koli 64 bitovemu WIn si nezahram jednu z naj hier? :) Dakujem

hmmm, co tak citam na fore, tak na rozbehanie na 64bitovom systeme potrebujes povodnu hru na 5 CD, ktora ma ten fiel nazvany setup.exe, novsia revizia ma ten file setup32.exe a to uz nefunguje, jedina rada bude zo sedej zony asi - zohnat si niekde tu povodnu vezriu a pouzit svoj CD kluc.

Já myslel v budoucnosti, až budu mít jako hlavní 64bit OS (W7/8). Nyní jedu na dualboot XP32/Vista64, hraju skoro všechno z XP.

Ad Far Cry, něco jsem našel:
http://fragman.callofduty2.cz/clanky/jak-nainstalo vat-far-cry-na-64bitovem-64b-systemu-3-zpusoby/

Nastartujte příkazový řaděk (do vyhledávání napište cmd) a do něj napište písmeno dané mechaniky (ve které máte DVD s hrou), za kterým napište dvojtečku a potvrďte Enterem (příklad: E:). Poté napište tento příkaz: setup32.exe /a

Měl by se spustit dosti osekaný, avšak funkční instalátor. Vyberte si místo, kam hru nainstalovat a klikněte na Instalovat. Vypadá to sice, že se nic neděje, ale vězte, že se hra právě kopíruje na disk. Jakmile bude hotovo, instalátor vás upozorní.

V instalaci hry si najděte soubor "system.cfg", ten otevřte v poznámkovém bloku a najděte si řádek s příkazem g_language= "english" - přepište ho na g_language= "czech".

Podle L-core
Nastartujte příkazový řaděk (do vyhledávání napište cmd) a do něj napište písmeno dané mechaniky (ve které máte DVD s hrou), za kterým napište dvojtečku a potvrďte Enterem (příklad: E:). Poté napište tento příkaz: setup32.exe /a

Měl by se spustit dosti osekaný, avšak funkční instalátor. Vyberte si místo, kam hru nainstalovat a klikněte na Instalovat. Vypadá to sice, že se nic neděje, ale vězte, že se hra právě kopíruje na disk. Jakmile bude hotovo, instalátor vás upozorní.

Nainstalovat patch Far Cry - AMD64 / WinXP Pro x64 upgrade (UK, US) a Far Cry - AMD64 / WinXP Pro x64 exkluzivní obsah
http://pc.hrej.cz/hry/akce/1st-person/far-cry/down load/#download-9371
( ne patche pro 32bit verzi ! )
Vytvoří se ikona FarCry64bit na ploše

V instalaci hry si najděte soubor "system.cfg", ten otevřte v poznámkovém bloku a najděte si řádek s příkazem g_language= "english" - přepište ho na g_language= "czech". VE VLASTNOSTECH SOUBORU UPRAVIT OPRÁVNÉNÍ pro možnost změny.

Při černé obrazovce překopírovat soubory ze složky Languages/Movies/English do složky Languages/Movies/Czech