Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Problém s hrami 2

Už jednou jsem to sem psal ale jde to špatně vysvětlit tak vám ukážu video z cs source. Dívejte se na skáli jak se mění!! Sestava je hned napsana vedle toho videa.

Pořádný chladič vypadá jinak :-)

Tady nejde o víru či nevíru, ale o to, že artefakty často vznikají přehříváním grafiky. Co tak spustit na hodinu nějaký grafický benchmark, vypnout PC, odpojit od elektřiny, oddělat bočnici a oprubovat teplotu GK rukou? 40°... nic se nemůže stát. Osobně to ale tipuju na mnohem více (a na spálenou paprču); třeba čidlo špatně měří či úplně odpadlo.

Tím VGA káblem jsi už zkoušel za chodu kvedlat?

Dostal jsem zprávu na čeknito

Robi to Antialiasing a Anizotropne filtrovanie. Antialiasing vyhladzuje hrany a Anizotropne filtrovanie filtruje textury, ktore su od hraca vo vacsej vzdialenosti. Prejdi na Control Panel -> Display -> Settings -> Advanced -> "Položka s názvom karty" -> Performance & Quality Settings.Vypneni "Application controlled" na oboch, Antialiasing aj Anisotropic filtering, pričom obe nastav na najvyssiu moznu hodnotu.

Control panel je ovládaci panel NVIDIA ale potom sál display a settings to už jsem nenašel(nehledám to anglicky ale taky česky)