Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Problém s hrami 2

Už jednou jsem to sem psal ale jde to špatně vysvětlit tak vám ukážu video z cs source. Dívejte se na skáli jak se mění!! Sestava je hned napsana vedle toho videa.

Dostal jsem zprávu na čeknito

Robi to Antialiasing a Anizotropne filtrovanie. Antialiasing vyhladzuje hrany a Anizotropne filtrovanie filtruje textury, ktore su od hraca vo vacsej vzdialenosti. Prejdi na Control Panel -> Display -> Settings -> Advanced -> "Položka s názvom karty" -> Performance & Quality Settings.Vypneni "Application controlled" na oboch, Antialiasing aj Anisotropic filtering, pričom obe nastav na najvyssiu moznu hodnotu.

Control panel je ovládaci panel NVIDIA ale potom sál display a settings to už jsem nenašel(nehledám to anglicky ale taky česky)