Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem PlayStation 3

Uvažuji o koupi této konzole a chtěl bych vědět o vašich zkušenostech s hraním, s hraním na internetu, jestli se PS3 příliš nekazí a apod. Prostě plusy a minusy.

Podotýkám, žádnou konzoli nemám. Taky si (snad) myslím, že na xbox je her více, na druhé straně, některé herní špeky jsou jen na plejstejšně.. (Katamari, REZ...?) Ovšem právě v bluray vidím velkou přednost krabičky od Sony (obecnou, ne u sebe, když žádný BR disk nemám a svoje HD videa z kamery přehrávám z HDD).

Netuším, jak to vypadá u služby xbox live (či jak se to přesně jmenuje), ale pokud jako u Games for Windows Live, tak potěš koště. Nic tak podobně strašného neznám, neexistence podpory pro ČR/SR. Na GTA4 jsem se vykašlal a GfWL musím snášet kvůli FUELu...

Každopádně nic mě nenutí nezůstat věrný PC platformě :-)

Pravda, CR SR tam nie su, a ano, je to ciste moj subjektivny dojem. Osobne neviem ako funguje online na PS3, ale na xboxe si taha vsetky uptady k hram automaticky, automaticky updatuje dashboard, jednoducho sa hladaju napr. protihraci pre sportove hry atd. Mne to vyhovuje. Mimochodom aj wifi dongle sa da dokupit k xboxu.

Mam ps3 uz skoro od jejiho startu v cr,jedina nevyhoda je nekompatibilita s ps2 hrama :(
A je jich spousta dobrejch,ff,sc,gt,atd atd...
Jinak po celou dobu bez poruchy,br nevyuzivam,wifi fajn vec,hrani po siti pecka,stahovani dem atd proste super,dokoupis klavesnici a mas "skoro pc" jen ten prohlizec webu za nic nestoji,ale jinak super,za me
Doporucuju
PS:X360 ma jedinou vyhodu a tou je mraky piratskych her na netu a snadne obejiti jeho "ochrany" ps3 zatim odolava,pro nekoho je toto hlavni duvod ke koupi x360