Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem PlayStation 3

Uvažuji o koupi této konzole a chtěl bych vědět o vašich zkušenostech s hraním, s hraním na internetu, jestli se PS3 příliš nekazí a apod. Prostě plusy a minusy.

Mam ps3 uz skoro od jejiho startu v cr,jedina nevyhoda je nekompatibilita s ps2 hrama :(
A je jich spousta dobrejch,ff,sc,gt,atd atd...
Jinak po celou dobu bez poruchy,br nevyuzivam,wifi fajn vec,hrani po siti pecka,stahovani dem atd proste super,dokoupis klavesnici a mas "skoro pc" jen ten prohlizec webu za nic nestoji,ale jinak super,za me
Doporucuju
PS:X360 ma jedinou vyhodu a tou je mraky piratskych her na netu a snadne obejiti jeho "ochrany" ps3 zatim odolava,pro nekoho je toto hlavni duvod ke koupi x360