Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem PlayStation 3

Uvažuji o koupi této konzole a chtěl bych vědět o vašich zkušenostech s hraním, s hraním na internetu, jestli se PS3 příliš nekazí a apod. Prostě plusy a minusy.

mal som povodny model (nie slim) a musim povedat, ze je to pomerne vykonna masinka, bohuzial ju vyvojari hier nedokazu poriadne vyuzit a potom to tak aj dopada

plusy a minusy si mozes najst na nete, je potom uz len na tebe ci to budu aj plusy a minusy pre teba

Podotýkám, žádnou konzoli nemám. Taky si (snad) myslím, že na xbox je her více, na druhé straně, některé herní špeky jsou jen na plejstejšně.. (Katamari, REZ...?) Ovšem právě v bluray vidím velkou přednost krabičky od Sony (obecnou, ne u sebe, když žádný BR disk nemám a svoje HD videa z kamery přehrávám z HDD).

Netuším, jak to vypadá u služby xbox live (či jak se to přesně jmenuje), ale pokud jako u Games for Windows Live, tak potěš koště. Nic tak podobně strašného neznám, neexistence podpory pro ČR/SR. Na GTA4 jsem se vykašlal a GfWL musím snášet kvůli FUELu...

Každopádně nic mě nenutí nezůstat věrný PC platformě :-)

Pravda, CR SR tam nie su, a ano, je to ciste moj subjektivny dojem. Osobne neviem ako funguje online na PS3, ale na xboxe si taha vsetky uptady k hram automaticky, automaticky updatuje dashboard, jednoducho sa hladaju napr. protihraci pre sportove hry atd. Mne to vyhovuje. Mimochodom aj wifi dongle sa da dokupit k xboxu.

Mam ps3 uz skoro od jejiho startu v cr,jedina nevyhoda je nekompatibilita s ps2 hrama :(
A je jich spousta dobrejch,ff,sc,gt,atd atd...
Jinak po celou dobu bez poruchy,br nevyuzivam,wifi fajn vec,hrani po siti pecka,stahovani dem atd proste super,dokoupis klavesnici a mas "skoro pc" jen ten prohlizec webu za nic nestoji,ale jinak super,za me
Doporucuju
PS:X360 ma jedinou vyhodu a tou je mraky piratskych her na netu a snadne obejiti jeho "ochrany" ps3 zatim odolava,pro nekoho je toto hlavni duvod ke koupi x360