Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Koupě Conter Strike 1.6

Čau lidi, mám v plánu si koupit origo CS 1.6.. chci se ale zeptat jak nejjednodušeji to udělat?
Koupit CD a instalovat nebo přes Steam?
Steam moc nechapu tkže nevim co to obnáší a jak se ke hře dostat.. Na netu jsem našel něco že koupim za cc 250,- elektronický CD-key ale nevim kde přesně pk hru stahnu a pod..

Díky za odpověď

Pokud si koupíš CD tak stejně STEAM potřebovat budeš. Máš totiž 2 možnosti jak hru nainstalovat
1) Nainstalovat CD z CDčka (automaticky se ti nainstaluje Steam klient) a potom si založit Steam Account a pomocí CD klíče (který je v krabici s CDčkem) si hru ve tvém účtu aktivovat.
2) Stáhnout si Steam klienta, vytvořit si Steam Account, použít CD-klíč který dostaneš v krabici s CD k aktivaci účtu a poté si hru můžeš stáhnout a sama se ti nainstaluje.

Všechny hry co mam v PC instaluju do Prog. files (je to jen Warcarft3). Pro me instalovani hry na druhy disk je zbytecnost. Po pripadnem padu PC neni problem naistalovat tyto hry/u znova..

Spise me zajima, jestli kdyz se mi hra teda ,,nainstaluje,, do slozky se Steamem jestli se da nejak zalohovat? treba na Cd a pak to slo normalne nakopirovat do PC.. od W3 mam CD takze to je ok (nainstaluju z cd a je to) ale CSko stahnu z netu a po padu PC musim znova stahnout a naistalovat Steam klienta? nebo staci jen Steam klienta - do nej nakopirovat slozku s CSkem kterou mam zalohovanou na CD/DVD - znovu aktivovat (zadat CD-key) - a hrat?

Já na oběd raději něco jiného než software :-)

Jinak jsi nepochopil vůbec jak Steam funguje. Vypalovat hry na CD nemá smysl, důležité je neztratit a ani si nenechat ukrást přístup do steam klienta (registrace účtu na e-mail). Samotnou hru, jakmile je registrována na tvůj účet, si můžeš stáhnou kolikrát chceš (samozřejmě jen na svůj účet a jen na jedno PC v jeden okamžik)

rikam že u CKska mi to stahovani vadit nebude nebot to neni objemne jako jine novejsi hry... ale spise me zajimalo jen to, zda se to nejak da...stahnout 700MB se da za chvili ale s daty nad 4GB by to uz bylo horsi.. a ktera dnesni novejsi hra ma jen 4GB?
PS: PC formatuju cca co 1,5roku pokuď etda neni potreba drive

Stáhni a nainstaluj si klienta Steam, vytvoř si účet (account).
V obchodě (store) si najdi příslušnou hru a dej do košíku, viz 10
No a v dalším kroku kupuješ (Purchase For Myself), zadáš požadované údaje (číslo kreditky atd). Po odeslání během okamžiku obdržíš přímo ve Steamu hlášení, že CS byl přidán do tvých her a můžeš začít stahovat (vše se samo automaticky nainstaluje do adresáře Steamu). Je-li potřeba pro MP nějaké s/n, je to součástí stažené hry a v případě potřeby se to ukáže.

takže jsem nainstaloval Steam agenta a vytvořil učet..

Ve store jsem přidal CSko za 11,99€ .. ale teď nevim jak dál.. Když dám Purchase for myself(jpeg 1) tk se objevi tabulka v niz mam napsat cilso kreditky (jpeg 2) ale jsou tu jen kreditky ktere nemam... jak postupovat dal? Mam ucet u Ceske spor. tk jsem myslel ze to zaplatim pres Internet banking tak ze mi poslou cislo uctu na email ja jim poslu buky..

Ono to stejně s úplně každou kreditkou nejde, musíš mít povoleny platby přes internet. Dcera má ke své normální ebmoss. kartě v KB tzv. virtuální kartu (výhradně pro platby na internetu) za 60Kč ročně a tou skoro všechno nakupuje (letenky, zboží, mně steamácké hry..)

Můžeš to vyřešit ještě jinak: s někým se Steamem se domluv, dej/pošli mu Kč a on ti to jako gift koupí. Já si tak taky pár her nechal "darovat".