Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Koupě Conter Strike 1.6

Čau lidi, mám v plánu si koupit origo CS 1.6.. chci se ale zeptat jak nejjednodušeji to udělat?
Koupit CD a instalovat nebo přes Steam?
Steam moc nechapu tkže nevim co to obnáší a jak se ke hře dostat.. Na netu jsem našel něco že koupim za cc 250,- elektronický CD-key ale nevim kde přesně pk hru stahnu a pod..

Díky za odpověď

takže jsem nainstaloval Steam agenta a vytvořil učet..

Ve store jsem přidal CSko za 11,99€ .. ale teď nevim jak dál.. Když dám Purchase for myself(jpeg 1) tk se objevi tabulka v niz mam napsat cilso kreditky (jpeg 2) ale jsou tu jen kreditky ktere nemam... jak postupovat dal? Mam ucet u Ceske spor. tk jsem myslel ze to zaplatim pres Internet banking tak ze mi poslou cislo uctu na email ja jim poslu buky..