Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem WOW

zdravim.
chci se zeptat co vsechno potrebuji, aby jsem mohl zacit hrat oficialni WoWko.. musim si koupit i hru + datadisky nebo to muzu mit i neoficialne a pouze platit mesicni poplatky?

tak me ještě napadlo. Dá se hraát oficálně jenom třeba základní WoWko popřípadě jenom TBC? Jsem včera zjistil, že nabízí 10denní hraní zdarma, tak jsem se toho hned chytnul a včera jsem to rozjel, tak jestli budu muset kupovat všechno naráz, nebo postupně.. Přijde mě to fajn, jen v té základní lokaci není moc velký rozdíl od free serveru :-D

Dobrý taky je, že i kdybys hned zadal aktivační kód, tak se ti to hraní zdarma nezruší, a vlastně tak máš hned na začátku 40 dní. Určitý počet dní je i na vyzkoušení jednotlivých datadisků, takže to nezapomeň využít. Dokud ale datadisky nezaplatíš, tak ti to nedovolí level up.