Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem WOW

zdravim.
chci se zeptat co vsechno potrebuji, aby jsem mohl zacit hrat oficialni WoWko.. musim si koupit i hru + datadisky nebo to muzu mit i neoficialne a pouze platit mesicni poplatky?

tak me ještě napadlo. Dá se hraát oficálně jenom třeba základní WoWko popřípadě jenom TBC? Jsem včera zjistil, že nabízí 10denní hraní zdarma, tak jsem se toho hned chytnul a včera jsem to rozjel, tak jestli budu muset kupovat všechno naráz, nebo postupně.. Přijde mě to fajn, jen v té základní lokaci není moc velký rozdíl od free serveru :-D