Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Co říkáte na novou verzi Steamu?

CO říkáte na nového klienta Steam? Mně připadne trochu moc nafouklý, co se rozměrů týká. Na druhou stranu zobrazuje další info o donwloadu a taky ty podkladové obrázky u her nejsou špatné..

BTW: Všiml jsem si, že vyměnili "podvozek" - místo IE (resp. Tridentu) teď používají jádro Chrome.

Rád bych ho zhodnotil, ale nefunguje mi :-). Heslo mi to nevzalo, změnu hesla mi to ani po odeslání kódů z mailu od supportu taky nevzalo. Jsem zvědav co na to support dál :.(. A zrovna dneska je tam Codemasters ekšn...V úterý jsem ještě stahoval patch na GTA4, po aktualizaci klienta jsem se tam už nedostal.

Ačkoliv Steam je taky hodně používaná služba, u kterých pak nejou vítané změny, ale myslím, že tohlese jim celkem povedlo. Celkový nový pěkný "theme", puštění her je teďka pohodovější a když ve hře dáte Shift+Tab, vidíte i čas, achievemnty různé věci navíc.
Mylím, že jako změna takoveého globálního systému jako je Steam se jim celkem povedla (narozdíl od YouTube)