Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Heroes of might and magic V

Zdarec parani .)
Hrajete nekdo Heroes of might and magic V nebo nejaky jiny dil z teto serie?
Zajimala by me vase taktika boje, strategie a podobne:) Zrovinka mam rozparenou petku a je to docela prijemna strategie:)
Parbam zdar!

Lidi. Když spustim Heroes 5, tak se mi ukáže ukáska a pak když dám kampaň, nebo mapu, tak mi to vytvoří zprávu o chybách a navíc ji nemůžu odeslat microsoftu (jo mám internet). Mám verzi 1.0. Nevíte co s tím??

Všechny konfigurační nastavení splňuji.

HOMAM som dlho hraval, ale od 4 to slo dolu kopcom. 5 bola odveci a 4 som ani nedohral celu, sice kvoli nejakemu zakysu v kampani, ale to nebolo podstatne. Hratelnostni 1,2,3 dalsie HOMAMy proste nedosiahli.
Taktika na tazsich obtiaznostiach bola jednoducha, narobit si co najviac hrdinov a posielat ich po mape ako navnady, zatial tuningovat 1-2 s armadami a rozvijat hrady.
Nech si sa totizto snazil akolkolvek pri zvyseni obtiaznosti k tebe dorazili nepriatelia ovela silnejsi ako si bol ty a vacsinou uz potom nebola sanca. Hrdinovia bez armad boli dobrou navnadou, ktora ich par tahov zdrzala (utekal si vzdy opacnym smerom ako si mal hrad) a tebe umoznila vzdy dorovnat takticku nevyhodu. Takto sa dal vyhrat HOMAM aj na najtazsej obtiaznosti aj ked bez save a load si sa samozrejme nezaobisiel;o).

Ja som hral ako prvú dvojku a tá ma uchvátila. Trojka to ešte upevnila.
Je pravda že štvorka je trochu jednoduchá, ale tam ma zobral príbeh všetkých kampaní a potom ešte datadisk Gathering Storm. Winds of war je kravina. Päťku som nehral ale spolužiak to hral v škole a je to absolútna hovadina, niečo ako NHL na PC: stráca to čaro.