Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Hledám hru s vesmírem

Dobrý den, hledám nějak hru kde jako player máte vesmirnou lod a vylepšujete ji, látate sní atd. Nemyslím žádnou strategickou bojovku kde ovládáš celou armadu. Ale pouze jednu lod, a třeba aby tam šly vylepšovat zbraně atd.:) Děkuji za tipy;-)

Frontier:_Elite_II

edit: tohle je daleko nejlepší hra v tebou žádaném žánru. Ona je mimochodem i jednou z nejlepších her vůbec, navazuje na legendární Elite, přidává ale více realističnosti (fyzika, možnost přistávat na planetách apod.). Tuhle hru jde hrát roky a stále ji jde hrát jinak. Můžeš být obchodníkem, pašerákem otroků, pirátem, nájemným žoldákem, lovcem pirátů... nebo jen číhat na Thargoidy.. :-)

edit2: autor této hry, David Braben, je IMHO génius.

Jednoznačně Freelancer. Nenacházím pro tu hru dostačujících superlativ :-). Hrací mapa je obrovská a než přeletíš z jedné oblasti do druhé, tak to taky může trvat hodinu :-). Vylepšuješ tam vybavení kosm. lodi, bojuješ, obchoduješ, můžeš se spřátelit se "špatnými" nebo zůstat v míru s "dobrými" atd. atd. Příběh je taky dobrý, ke konci se stupňuje až k gigantické finální bitvě s "Nomády" - mimozemskou civilizací.