Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Need For Speed Carbon - nejde spustit ve Vistě

Zdravím,nainstaloval jsem legální Need For Speed Carbon na počítač Win Vista.
Dám CD spustím a naskočímy že program přestal fungovat a vypne.Zkoušel jsem reinstal atd nešlo.
Nainstaloval jsme to na přenosný Hard disk nešlo.
Tak jsem to skusil zapojít do Notebooku a tam to šlo pustit.Ovšem Notebook má pomalý procesor a seká se to.
Notebook: Win Vista.

Změna předmětu, původně: Need For Speed Carbon (host)

V požadavcích hry je uvedeno Win2000/XP, o Vistě ani slovo.

V první řadě bys měl využít podporu výrobce:
http://www.electronicarts.cz/games/8986,gba/downlo ads/

Nebo můžeš zkusit něco z tohoto:

ok here are some tips on how to improve your nfs carbon experience on vista.
1. set compatibility mode on windows xp. this was already mentioned.
2. run the game as administrator, you do this by right mouse click on the nfs carbon icon and choose run as administrator
3. increase your virtual memory as much as double the size of your available memory, you have to do some math here because you have to place some values in MB.
4. rename the movies folder...though you will really miss the awesome cut scenes.
5. another reason, is its not adopting well with your widescreen monitor, if this is the case, just download the patch, search google for nfs carbon patch.
6. you can also download the vista codec package.

ano koukal jsem..

Pokud se nemýlím tak když dám spustit jako správce tak se mi ta hra pustí jako bez načtení savů atd.

A problém s Vistou to nebude,protože než jsem dostal originální verzi NFS:Carbon tak jsem provozoval Nelegální a stažený crack fungoval a hrál jsem v pohodě.
Po nainstalování originál mi to nešlo a když jsem odinstaloval a nainstaloval zpět nelegální a dal crack tak byl stejný problém napsalo neodpovídá a když jsem dal spustit jako správce tak to šlo,ale načetly save vše akorád že ty save musím hrát odznova. Takže nevím čím je problém,ale vyloučil bych kompabilitu Win Vista se hrou.