Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem nejde nainstalovat hra

Dobrý den.Prosím Vás,zakoupila jsem hru v trafice.Ale bohužel mi nejde vůbec nainstalovat.Po druhém zadání kodu se instalace přeruší a vyskočí okýnko kde je psáno že ,,Program Packaged with Paquet Builder-Freeware edition.Personal use only.přestal pracovat,,.Nevím z jakého důvodu to nejde,u jiných her nemám žádné problémy.Kdysi jsem si koupila i jinou hru a tam jsem mohla hrát pouze demo jelikož plná verze nešla nainstalovat stejně jako tato..Můžete mi prosím poradit.Předem děkuji

firma Špidla se specializuje na prodej Freeware a Shareware, jejich obchodní model je hodně na hraně.

V první řadě zkus instalaci na jiném PC, ať vyloučíš potíže se svým PC. Pokud to půjde, bude třeba problém s "nahrouceným" OS. Problém může ale také být v nekvalitně vylisovaném CD (a ne moc dobře fungující CD/DVD mechanice), v takovém případě může pomoci reklamace média a výměna.

Tak jako tak, v takových případech, kdy nevíme o jaký SW se jedná, jak je staré PC, zda je zavirované či ne, zda ostatní instalátory fungují, zda funguje CD mechanika apod. se nedá moc konkrétně poradit.