Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Mafia

Mám problém s hrou mafia,som 18 tej misii ked mam ukradnut debny z prístavu,akurát ked ukradnem nakladak,
tak ked sa zveziem spat do pristavu, by som mal vylozit debny a nalozit ine,len problem je v tom že chlapik ma nevpusti ,že mam debny vylozit,ale to sa mi nepodari..vie niekto riešenie,či je to len bug?

http://www.mafia1.estranky.cz/clanky/mafia-navod/n avod

18. Jen tak pro radost
Opět klasický začátek a všichni tři jedním autem dojeďte na určené místo na Works Quart. Zde vystupte a po malé ukázce jeďte s Paulem k přístavu. Před podnikem vyčkejte až vyjede náklaďák a opatrně ho následujte. Odbočí do malé uličky a zajede do skladu. Vy jeďte dál a za rohem zablokujte silnici. Auto až vyloží náklad pojede touto cestou nazpátek. Bude muset zastavit a vy toho využijte a řidiče vytáhněte z auta. Nesmí vám utéct a tak ho vezměte pálkou a až bude ležet získejte jeho doklady. Pak nastupte do náklaďáku a zajeďte nazpátek do skladu. Od brány se dejte rovně až uvidíte napravo nápis expediční sklad a vlevo na rampě chlápka hlídajícího skladiště. Zaparkujte náklaďák zadní částí auta k rampě a jděte si popovídat a chlapíkem. Ten Vás pošle vykládat bedny a na chvíli si odskočí. Toho využijte a naložte 6-7 beden na náklaďák. Pak rychle za chlapama u beden které máte přenést do skladu. Promluvte si s nimi a oni Vám pomohou. Až budou všechny bedny ve skladu přiběhne onen chlapík podívat se jak jste na tom. Pak se vrátí na své původní místo a vy si sním jděte promluvit. Jakmile znova odejde naložte zbytek beden a jeďte k bráně. Nanic nečekejte a rychle na smluvené místo. Budou Vás pronásledovat a nepodaří-li se Vám je se střást čeká Vás na domluveném místě přestřelka. V okolí je postavená brokovnice. Na smluveném místě na Vás čekají parťáci a odvezte opatrně náklad do skladu .