Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemZamknuto Hledací hry

Ahoj,
děcka strašně chytly tzv. hledací hry, ale je problém, že prakticky všechny jsou v angličtině. Nemáte někdo nějaký typ na české nebo kde do těch her sehnat češtinu?

jj, před X lety (X > 8) jsem hrál sérii her Putt-Putt (nejvíc mě bavila série Putt-Putt, jak to bylo na Měsíci) a odtud jsem hodně eng slovíček pochytil
[http://www.imgsrv.worldstart.com/store/images/putt   -putt--circus2.gif]
Pokud děti strpí na dnešek už mírně zastaralou grafiku (žádné efekty), ačkoliv zábavně a pěkně podanou, tak doporučuju, ještě to mám někde nainstalovaný na disku :-)