Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Saphire HD4850, nejede GTA ani Crysis

Dobrý den,

mam pc s Saphire HD4850 a nefunguje mi GTA IV ani Crysis, u obou to udělá to samé. Menu naskočí, začne se načítat hra, a jakmile by měla naskočit tak se to sekne, zčerná monitor (jakoby nebyl zapojenej do grafiky)...stáhnul jsem si nejnovější catalysty 9.9 a nepomohlo to. Zkoušel sem si hrát i s rozlišením a nic. Nevíte někdo co s tím?

550W, značku z hlavy nevim, nejsem ted u toho pc. Teploty kdyz sem si otevrel catalyst center tak byly uplne vpoho, zkousel sem to pak i podtaktovat,ale to take nepomohlo... Jinak další jinou hru jsem zkoušel stařičkou unreal tournament a ta šla:-)