Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Vaše sestavy

lidi hojte zajmali by mě co máte zasestavy ?
já mam
Kingston DIMM 2048MB DDR III 1333MHz
Asus M4A785TD-V EVO - AMD 785G
AMD Athlon II X4 630 AM3
MSI R3870X2-T2D1G-OC 1GB, PCI-E

U mně zatím:

Asus P5B Deluxe (i965)
Intel C2D E6600 @ 2.8GHz
Akasa chladič typu "věž"
4GB RAM Kingmax 1066@hodně vysoko (z hlavy nevím)
Sappihre ATI HD4890 + AC Accelero S1 rev.2
500W Chieftec "boxovaný"
bedna CM Elite 330
1x 640GB WD Black
1x 320GB WD (starší model, dnes ekvivalentní Blue)
1500VA UPS AEG
24" LCD LG

k tomu DVI KVM přepínač :-)

"Zatím"?
To je ti takový PC málo? Kdyby ses toho chtěl mermomocí zbavit, tak se můžeme dohodnout, pro mě je taková sestava nedohledný sen. Já bych taky rád nový PC, ale bohužel mám doma jiný priority, ani ne tak finanční, jako časový, ke hraní se dostanu tak jednou týdně. I když o novým PC občas tajně snívám a sem tam manželce nadhodím, že bych rád něco novýho :-) Zatím jsem ještě neslyšel rozhodné "NE".

"zatím" je ve smyslu, že se snažím měnit PC co tři roky. Tenhle má (i přes partikulární upgrady) 2 roky a je tedy za poločasem rozpadu. :-)

Je taky fakt, že mé domácí PC běží v průměru 5h denně a že ho fakt potřebuju k práci :-), takže si dovoluju luxus jej měnit častěji. Má první PC jsem ale provozoval skoro 6 let a dosloužilo nedávno u rodičů - další 3 roky (nafouklé kondíky jsem povyměňoval, ale desce relativně záhy odešly DIMM sloty). Byl to Abit MB s VIA KT133 (stál v roce 2000 "hříšných" 8500Kč) +64MB RAM + Duron 650MHz (celé PC bylo za "dvacku"). Poslední 4 roky v něm byl Athlon XP 1700+ a deska permanentně přetočená na 133MHz...

Co se mého hraní týká, dostanu se k němu tak 2x do týdne na hoďku- max. dvě po 20:00, o víkendech jak kdy. :-) Mám už rok rozehraný Bioshock, jinak hraju jen BF2, TF2 a L4D, pro zpestření si někdy dám CS:S a se synkem stavíme tratě v Trackmanii.. Na nové akvizice, ARMA2 a STALKER prostě nemám čas.

P.S.: Ale až vyjde BF3, tak mě tady aspoň měsíc neuvidíte :-D

edit: a málem bych zapomněl - na svém PC si většinou testuju poslední technologické novinky (předtím, než je nabídnu zákazníkům), jednak abych nevyšel ze cviku a pak abych se udržel "v obraze" i po HW stránce.