Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem co mám hrát po netu ... ?

je tady podzim a s ním se blíží kryze ... Chtěl bych hrát zase něco po netu, ale sám nevím co. dost sem hrál Unreal Tournament 3, ale to mě přešlo. Tak co mi radíte za hru? Může být i starší. Rád odstřeluji a rád rychlé hry a zrovna nejsem týmovej hráč ... takže co hrajete (doporučujete) ?? Co třeba ten Team Fortress 2, nebo Brothers in Arms: Hells Highway ???

TF2 se hraje na:

- klasický CTF (jen místo vlajek "doručuješ "kufříky z Bamberku" :-))
- CP režim (zabírání kontrolních bodů), jsou dva typy - lineární (daná sekvence, nazývaný "payload" - musíš doručit bombu) a nelineární (je jedno, které zabereš nejdříve), existuje pak kombinace dvou předchozích, kdy musíš nejříve zabrat některé, aby se otevřely cesty k dalším (ale stále není dáno pořadí)
- TDM (týmový deathmatch)

Neni single player trening, nebo o nem aslespon nevim, komunikuji ingame voicem take jsou preddefinovane "emote" hlasky, kdy si volas medika, nebo hlasis stav. v prubehu hry muzes menit povolani. Kdyz budes sniper, tak se priprav na to, ze si te sem tam (dost casto) vyhledene nejaky sikovny spion a vezme te nozem zezadu :-D to dokaze pekne nastvat.